Tuesday, 3 August 2010

TAGASI KODUS

Oleme juba teist päeva tagasi kodu. Lend läks hästi vaatamata ka sellele et Pete oksendas enne lendu vähemalt 6 korda. Mis tal viga oli on siiamaani teadmata, mina kahtlustan rohkete E numbrite tarbimist nii eesti toidus kui ka mingites proteiini jookides mida ta seal jõi. Igal juhul lendamist see ei häirinud rohkem kui et ta ei saanud süüa.
Kui koju jõudsime hakkas Greta üle ootuste täiesti ise sööma ja küsib kakale. Nimelt Eestis läks meil see potitamine täiesti metsa (sõna otseses mõttes) ja lõpu poole ma isegi enam ei pingutanud.
Viimasest nädalast olime kõik väga väsinud, mina isegi nii väsinud et elus esimest korda ei kuulnud ma öösel kui Greta nuttis. Pete oli ise ta juurde läinud ja kui oli tagasi voodisse tulnud siis olin ma risti terve voodi peal laiutanud. Hommikul ärgates veel mõtlesin et vaata kui tore, kõik magasid terve öö hästi.

Koju tulles nägin et suur osa toalilli olid kõik surnud ja aiast ei olnud ka muud kui kõrbenud oaas järgi. Pete oli küll kastnud aga kui ikka nädal aega väga kuum oli ja siin kedagi kastmas ei olnud siis loomulikult surevad. Järgmisel aastal pean midagi välja mõtlema kuidas nii aeda kui toalilli kaitsta kuivamise eest...või siis Petele kõvemad õnad peale lugema.

Nüüd aga jooksen jälle koristama-pesema ja kohvreid lahti pakkima et siis nädala pärast neid jälle pakkima hakata.

Kohe kui natuke aega saan hakkan ka ülejäänud Eesti tegemiste võlgu kustutama ja blogisse sissekandeid tegema.

No comments:

Post a Comment