FILMS

2018
2016-20172015???

Ei midagi erilist aga üsna köitev


Huvitav kuni lõpuni :) 
Film mulle isegi meeldis kuigi oli väga, väga vägivaldne. Uuesti ma seda filmi ei suudaks ega sooviks kunagi vaadata. 
Näitlejaid silmaspidades paljutõotav film- teglikult täielik haigutus.


VEEBRUAR


Iiigaaaav

Mitte suurem asi

Täitsa vaadatav
Kuna filme vaatan õhtul koos Petega siis on kavas enamalt üsna mehised actioni filmid. Actioni vastu mul tegelikult ei ole midagi kuna selliseid Hollywood armastus filmid ei istu mulle enam üldse. Liiga lääged ja igavad minu jaoks. Samuti oleme me juba nii palju filme näinud, et järgi ei olegi nagu midagi huvitavat jäänud. Tegelikult mul endal on terve pikk nimekiri filmidest mida ma vaadata sooviksin aga need jälle ei istuks Petele ja seega õhtul koos vaatamiseks ei sobiks. Oma vaba aega mul aga filmi vaatamiseks otseselt ei ole seega see nimekiri kahaneb väga aeglaselt. 
Probleem ka selles, et sel firmal kelle kaudu me hetkel filme rendime ei ole kõik filmid kohe saadaval (ehk siis neid ei saa kohe internetist kätte) ja osa soovitud peame endale dvd-na koju tellima. Tellitavatega on aga limiit 2 filmi kuus. 
Anyway, eile aga läks Pete varem magama ja ma sain üksi filmi vaadata. 'Sarah's Key' on raamat mida ma alati lugeda olen tahtnud aga pole jõudnud nii kaugele, et see endale osta (raamatukogust ei ole õnnestunud saada).  Nüüd aga sain filmi ära vaadata ja jäin väga rahule. See on väga kurb film aga mulle meeldis.

Mulle hirmsasti meeldib Thomas Sangster. Filmi valisin just tema pärast. Õnneks ei olnud tegu ei mingite koonduslaagrite või muidu õudustega. 
Kohe kui filmi vaatama hakkasin kahetsesin, et olin üldse alsustanud. Kord aga kui ma juba alustanud olen mingi filmiga siis ma ei saa enne rahu kui olen lõpuni vaadanud. Õnneks film ei kujunenud nii õudsaks kui ma kartsin, oli pigem pikk ja igav (kui sellise filmi ja teema kohta üldse sobib igav öelda). Igal juhul raisatud aeg (vähemalt minu jaoks).


Hollandi film. Sõjaaja sündmused aga ilma õudusteta. Teistsuguse nurga alt vaadatuna ja seetõttu täiesti huvitav.Awakening oli tõeline awakening nii mulle kui ka Petele. Filmid mis on õuduse kategoorias mind tavaliselt ei kutsu, sest olegem ausad mõned on liiga jubedad ja mõned täiesti mõtetud. Samas ghost stories on natuke pehmemat klassi ja seega täiesti vaadatavad. Seda enam, et Awakening filmis olev tegevus toimus 1920ndates aastates Inglismaal ja meile seda tüüpi inglise filmid meelt mööda :) Filmil oli üsna huvitav lõpp. Jäime väga rahule. 
PS. Sama tüüpi film on ka 'The Woman in Black' kus peategelaseks Harry Potter-i näitleja Daniel Radcliffe (kus juures ta on väga nautitav selles rollis). Mulle meeldis ka see film väga.
Prantsuse film. 5+

MÄRTS
Goooooooood!

Nii mulle kui Petele meeldis. Hollandi film, üsna põnev.
Film Hiinas 1976 aastal toimunud maavärinast kus üle 200 000 inimese sai surma. Ema on pandud otsuse ette kas rusudest päästa oma poeg või tütar kuna mõlemaid päästa ei ole võimalik. Film räägib sellest kuidas iga asjaosaline seoses selle ostsusele oma elu edasi elab. Rohkem lisada ei taha kuna see reedaks liiga palju nende jaoks kes seda filmi kunagi vaatada tahaksid. Väga huvitav näha kuidas elu Hiinas läbi aegade toimub. Mulle film väga meeldis. Ise ei teadnudgi enne, et Hiinas selline suur maavärin on olnud.

Mul on samanimeline raamat juba mõnda aega virnas lugemist oodanud. Nüüd aga juhtus nii, et vaatasin filmi enne ära. Targem oleks vist olnud enne raamat läbi lugeda ja siis filmi vaadata kuna praegu mind küll enam ei kutsu raamatut lugema.

MAIJUULI

AUGUSTUUS AASTA 2016-20172 comments:

  1. See ju vana tôde, et filmi ei kannata enne raamatut vaadata. Ega tegelikult ka pärast, kuid siis on vahemalt hea môelda "hea,et ma ikka selle raamatu enne läbi lugesin."
    We need to talk about Kevin oli minu jaoks täiesti vapustav, ytleks lausa raputav raamat. Tellisin peale lugemist kohe mitu tema teist raamatut kah. Aga ma taiesti moistan, et peale filmi ei kutsu lugema.

    ReplyDelete
  2. Peale su kommentaari lugemist tundub, et peaksin selle raamatu ikka kätte võtma :)
    Kas sama autori teised raamatud olid ka head?

    ReplyDelete