Wednesday, 18 August 2010

THE LAKES

Oma Inglismaa puhkust/pulmale minekut alustasime Lake District -ult. See asub põhja Inglismaal Cumbria krahvkonnas. Lake District on samuti tuntud kui The Lakes ja Lakeland ning on peamiselt kuulus just oma mägede ja järvede poolest. Iga aasta külastab seda piirkonda vähemalt 8 miljonit inimest. Enam külastatud on just keskosa kus asub Lake District Rahvuspark. Meie elasime paar ööd Pete vanematega sellises rendimajas mida on ülevalolevalt mosaiigist näha ja mis asus väikeses külas nimega Glenridding, Ullswater järve ääres. Ullswater järv on suuruselt teine järv Lake District-il ja paljud peavad seda üheks ilusamaks järveks.

Gretale väga meeldis vaadata kuidas väikesed lapsed (nii umbes 6 aastased) purjetama läksid. Kes teab võib olla 5 aasta pärast on ta üks nendest.
Arvatavasti on seal palju punaseid oravaid et kohe vastav hoiatav liiklusmärk väljas, ise meil küll ühtegi ei õnnestunud kohata.
Vaade meie magamistoa aknast.Kindlasti kohe on maailmas olemas palju ilusamaid ja võimsamaid mägesid ja järvi. Oleme isegi enne mägedes käinud. Mulle tuli täitsa üllatusena see et ma end üht äkki jälle mägedest leidsin ja et Inglismaal selline ilus koht on olemas. Olin ju kuulnud Lake District-ist ennegi aga silme ees oli alati pilt suurest järvest aga mitte mägedest. Minu jaoks on mäed väga võluvad AGA autoga mägedes ringi sõita mulle kohe üldse ei meeldi. Õnneks olid sealsed mäed ikka üsna turvalised ja otseselt mingit kuristikku auto aknast ei paistnud.

No comments:

Post a Comment