Saturday, 7 August 2010

POSTKAARDID HAAPSALUST

Ma ei väsi Haapsalut imetlemast. Kõik need pitside ja satsidega imeilusad majad ja lossi ja meri ja väikesed tänavad...
Haapsalu tuleku esimeseks põhjuseks oli ära näha lossiplatsil olev lastemänguväljak. Ma olen seda enne teiste blogijate piltidelt näinud ja suur soov oli sinna koos Greta ja Petega minna. Kui me aga Haapsalu jõudsime tuli välja et Lossivaremete juurde sel päeval pääsu ei olnud, sama kehtis ka mänguväljaku kohta. Seal pidi õhtul mingi kontsert hakkama ja kuna toimusid kontserdi ettevalmistused siis tureste ja tavainimesi platsile ei lastud. Ka nuttmine ei oleks aidanud. Mõtlesin veel et äkki peaks kontserdile pileti ostma aga kui meile hakkas linnas pidevalt pealuude ja muude hirmsate piltidega T-särkides inimesi vastu tulema siis sain aru et parem vist ikka sealt eemale hoida. Tegu oli mingi Metsakolli või Metsatrolli või mingi muu metsaeluka nimelise bandi kontsertiga. Enamus kontserdile minejaid nägidgi kollide moodi välja seega hoidsime eemale.
Pettumus väga suur õnneks ei olnud kuna meie teiseks sihtkohaks oli Iloni Imedemaa külastamine aga sellest juba eraldi sissekandes.
Jalutasime siis niisama Haapsalu linna peal natuke ringi. Õue oli küll järjekordselt üle 30 kraadi sooja aga õnneks oli õhus tunda natuke meretuult.
Laps tahab ühele poole minna ja emme teisele poole

Greta oma uut mütsi reklaamimas. Sama tänava nurgal oli armas käsitööpood kust me kotitäie kingitusi endaga Inglismaale kaasa ostsime, ja Gretale suve mütsi.5 comments:

 1. See punt oli vist Metsatöll, mis on väga lahe Eesti etno rock muusika tegija.

  ReplyDelete
 2. Jah oli vist jah Metsatöll. Kui alguses oligi ehk huvi et mis muusikat see band teeb siis peale seda kui ma neid hirmsaid pluuse kõigil seljas nägin siis kaotasin täieliku huvi, plus kõik fännid olid ka just sellised Metsatölli välimusega enamjaolt meessoost nii et meie kohe kindlasti sinna punti ei oleks sobinud. Otsin muusikat nüüd huvipärast internetist

  ReplyDelete
 3. vat see keldri kohal olev pilt teist on super!!! vaga m6nusa olekuga, nagu paris modellid kohe, see raamige ara kodus!

  ReplyDelete
 4. Tänud komplimendi eest aga noh vaevalt nüüd et kohe modellid :)
  Me tegelikult tegime ka professionaalse fotograafiga pilte Meriväljal, tulemusi veel näinud ei ole, aga need on kohe kindlasti raamimist väärt, sest tema oskab kohe nii pilte teha et tõesti ise ka ei tunne ennast pärast ära.

  ReplyDelete
 5. Peaesineja oli tol päeval siiski USA raskerokibänd Megadeth. Eesti etnorokipundid Metsatöll ja Oort soojendasid. Aga eks kõikide kuulajaskond ole parasjagu "karvane".

  ReplyDelete