Sunday, 8 August 2010

LOTTE NAKKUS

Me oleme Gretaga täiesti maisipulkade haiguses. Mitte ei saa söömist enne ära lõpetada kui pakk tühi. Greta saab sellest pakist küll vaid väga väikese osa ja seda ka vaid sel juhul kui ta kogematta juhtub mind neid salaja söömast tabama.
Tal lähevad silmad kohe väga suureks kui ta neid näeb ja kui on oma osa ära söönud siis nõuab kohe kõva häälega 'MORE'.
Ma algul andsingi talle neid vaid selle teadmisega et meil neid siit ju ei saa ja seega ei tule kunagi poes probleemi et laps jalgu trampides Lotte maisikepikesi nõuaks. Peale selle ei tea ta ka millise karbi seest need kepikesed välja tulevad
Praegu on ta ka väga õnnelik kui ma talle hommikuti pakun kas Lotte neljaviljaputru või Lotte kaerahelbeputru. Neid pakke ta teab ja iga kord vaatame nende peal olevaid lõbusaid joonistusi ning pudru keetmis õpetust. Kui Eestis jälle oleme siis võib ta minupoolest poes olles neid pakke mis tahes kui kõva häälega nõuda. Pudru on ju tervisele kasulik.
Aga seniks kui me Eestisse jälle pääseme peab vanaema mulle küll vist paar pakki maisikepikesi salaja posti panema. Õnneks et need nii kerged on. Raske ju mitte tahta kui juba pakk ise nii ahvatlev ja ilus välja näeb.

3 comments: