Thursday, 26 August 2010

Kuna meil sellel päeval nende vanaaegsete majadega kuidagi ei vedanud (välja arvatud see Juga) siis me ei tahnud nii kergelt alla anda ja otsustasime ühe natuke kuulsa silla juures peatuda. Sild ise ei olnud midagi vaatamit väärt aga vähemalt oli seal palju parte keda sai vaadata ja neile Gretast ülejäänud saiatükke toita. Seda lõbu kestis ka nii kauaks kui üks nendest hulljulgetest partidest Gretat sõrmest näksas ja me sealt ära tulime.
Ootsustasime alla anda ja tagasi oma renditud koju sõita kus Grandad meid naerusuul vastu võttis.
Lõpp hea kõik hea. Järgmine päev aga juba uued kohad.

2 comments:

  1. Nii naljakas, et olete suvel pikkade riietega :P

    Muide, teie Grandpa on nii muheda olekuga ja tõeliselt armas :) Nad elavad teist siis kaugel?

    ReplyDelete
  2. Terve Augusti kuu oleme me enam vahem selliste riietega ringi kainud. Ok see vihmajope seal riiete peal on ime ohuke ja enamalt ikka tibutava vihma kaitseks aga siiski oli selline jahedam ilm koguaeg.

    Pete vanemad elavad meie kodust nii umbes 20 min kaugusel. Praegune jutt kaib ikka veel Lake District kohta kus me nendega koos elasime renditud majas. Ma tean kogu selle puhkuse nadala jutt on nii pikale veninud aga mis teha kui me nii paljudes kohtades kaime ja koike on vaja ajaloo mottes kirja panna ja kui mul on nii vahe vaba aega et sellega yhele poole saada. :)

    ReplyDelete