Monday, 26 December 2016

GRETA SÕBER

Greta ja T on üksteist tundnud peaaegu kogu oma elu. Esimest korda kohtusid nad beebi spordiringis ja tänud T toredale emale suhtleme tänaseni. Muidu nagu ei märkagi, et lapsed kasvanud on, aga kui Gretat ja T koos näha siis on väga selgelt näha kuidas aeg lendab. 

Viimastel aastatel ei ole meil õnnestunud eriti tihedalt näost näkku suhelda, sest kuigi me elame üheteisele väga lähedal, on kodu ja koolielugagi juba nii palju tegemisi, et kokkusaamiseks ei jää eriti aega üle. T perel ei ole ka autot ja kuigi elame üksteisest vaid 5 min autosõidu kaugusel, siis ilma autota on üsna keeruline meie juurde tulla. Tavaliselt käingi ma ise neil autoga järel kui kokkusaamine on meie juurde planeeritud. 
Nüüd hakkas T ema ka tööl käima ja seega peale kooli ei ole meil enam võimalik kokku saada, sest T on oma vennaga peale kooli hoius. Kujutage ette T ema peab selle lapsehoiu eest maksma 15 naela tunnis ühe lapse pealt!! Ehk siis 30 naela ühe tunni eest! Suurem osa teenitud rahast kulubki juba lapsehoiu peale. 
Nii et hetkel ainuke võimalus kohtumiseks ongi jäänud koolivaheajad.

Vaatama sellele, et me tihedalt ei kohtu, leiavad lapsed kokkusaades alati kohe ühise laine ja neil pole omavahel kunagi mingeid probleeme või tülisid olnud. Mängu sobib alati ka T-st kaks aastat noorem vend, kes tegelikult oma iseloomult juba ongi üks suur seltskonnalõvi ja selline laps, kes sobib absoluutli kõigiga väga hästi kokku.

Sel korral õnnestus meil just enne jõule kokku saada ja lapsed said jõulukingitusi vahetada (olime T emaga eelnevalt kokku leppinud et kingime raamatud).Need lugejad kes pikkisilmi me köögi pilte on oodanud ja kes nüüd seda postitust loevad, saavad allolevalt pildilt natuke me uut kööki näha :) Mul ei ole köögi piltide näitamise vastu midagi, aga ideaalselt tahaksin ma ikka seda remondi postituste all teha. Samas, nagu näha, läheb nende remondi postitustega ikka hullult kaua aega ja seega saate siis nüüd siit natuke piiluda.Greta sai kingiks selle raamatu

Eelmiste jõulude ajal nägid lapsed välja sellised

No comments:

Post a comment