Sunday, 19 July 2015

VÄIKE REKLAAMIKINK

Üks päev tõi postimees meile ühe suuremat sorti paki. Vaatasime Petega mõlemad teineteisele imestava näoga otsa ja küsisime, et kas sa oled midagi tellinud. 
Kumbki ei suutnud meenutada, et oleks midagi posti teel tellinud. Pakki avades tuli ilmsiks, et pank oli Petele 'Thank You' kingi saatnud. Ühesõnaga pank tänab meid, et me nüüd meeletu suure majalaenu omanikud oleme :)
Ega me paki sisust midagi erilist ei oodanud, sest noh see rohkem selline reklaami värk ja tavaliselt nagunii mingi jama. Kui me karbi aga lahti tegime ja Pete selle tööriistakarbi sisu nägi hakkas mees kohe kiruma, et miks nad talle seda kinki varem ei saatnud. Nimelt oli tal just paar päeva tagasi vaja olnud sealt karbist mingeid vidinaid, et meie söögilaud kokku panna. Söögilaua sai ta küll kokkupandud, aga läbi häda ja hala. 

Hea aga et meil nüüd vähemalt need boldid või värgid olemas on, sest kui meil ehitustööd algavad siis peame nagunii laua jälle lahti kruvima.
Veini jootsime meile külla tulnud sugulastele sisse, lapsed tühjendasid kartulikrõpsude väikese potsiku. Pildiraami hoidjad ootavad seda aega kui mul seinad värvitud. Nii et kokkuvõttes ei olnudki nii jama kingitus kui arvasime.

No comments:

Post a Comment