Thursday, 23 July 2015

TEATRIKOOLI SHOW

Juulis toimus Greta teatrikooli lõpushow. Sellega lõppes ka Greta esimene aasta seal koolis. Alustas ta nooremate klassis (4-6), aga kohe kui ta 6 aastaseks sai siis tõstsime ta vanemasse klass üle. See noorem klass oli talle natuke titekas, kuigi noorema klassi eelis oli see, et seal oli võimalik uhkemaid rolle saada.

Seega viimase veerandi käis Greta klassis kus koos 6-18 aastased lapsed. Tunnid olid igal laupäeval (tund tantsu, tund  laulmist ja tund näitlemist). Gretale väga meeldis käia näitekoolis ja septembris jätkab sama kooliga edasi. 

Viimase veerandi etenduseks oli OliverTwist. 
Enne etenduse algust andis kooli juht igale lapsele individuaalselt väikeseid juhtnööre ja soovis neile toredat etendust. Seda tehes hoidis ta igal lapsel mõlemast käest kinni :) Minu arvates nii ilus. Gretal oli ka paar rida juttu etenduses, aga kujutage ette, millegipärast AINULT see lõik kus Greta rääkis etenduses ei tulnud video peal välja. Mu kaamera näitab selle lõigu juures vaid küsimärki! Ma ei saa aru mis juhtus, sest oma arvates ma filmis sama moodi kui kõiki ülejäänud lõike.


Etendus oli tore, ainukeseks miinuseks oli see, et sel päeval oli hirmus palav ja ruum kus etendus toimus muutus tunni ajaga nii umbseks. Meil polnud suurt midagi viga seal istuda, aga lapsed pidid ju samas kuumuses tantsima ja laulma. Paljudel veel samal ajal topelt riided seljas ja sonid peas.
Etendust tulid ka Pete vanemad vaatama
Siit üks laul teile kuulamiseks ja vaatamiseks. Kahjuks kuna Greta oli nii väikene ja ta oli suurema osa ajast ka veel tagumises reas, siis tihti ta ei paistnud rahvamassi seast eriti välja. Õnneks tal olid helesinised püksid jalas mille järgi teda oli kerge teiste seast eristada.
Ärge siis unustage taas video kvaliteeti maksimumi peale panemast.


Selle laulmisega on meie majas aga nüüd üks suur probleem. Nimelt Greta laulab KOGU AEG! See on uskumatu kui mitu korda päevas ma teda keelan, et ta laulmise lõpetaks. Endal on ka imelik seda teha, aga no tõesti ma lihtsalt ei suuda pidevalt mingit laulmist kuulata. Ta ei saa isegi magama jääda ilma laulmata. Ja seda ikka korraliku kõva häälega. Tihti veel kui ma keelan või plun tal korraks natuke vait jääda siis läheb see laul veel valjemaks. Ta ise ka ütleb, et ta ei saa sinna midagi teha, et ta lihtsalt ei saa lõpetada. 
Ma ei teagi kohe mis peale hakata. Peame vist lihtsalt välja kannatama.

No comments:

Post a Comment