Saturday, 25 July 2015

GRETA SÕBRANNA

Juulikuu on meil tõesti väga tihe kuu olnud. Üks päev, kui Greta veel koolivaheajal ei olnud, käis meil külas üks tema endine sõbranna lasteaiast (10 Juulil). Ega see ei olekski midagi väga erilist, sest me käime läbi ka paari teise lasteaias tuttavaks saanud perega, aga see sõbranna tuli Gretale külla otse Lõuna-Aafrikast. 
Nad kolisid sinna peaaegu kaks aastat tagasi ja praegu ei ole veel kindel kauaks nad sinna elama jäävad. Korra aastas tulevad nad aga lastega UK-s käima ja siis alati ka meile külla. Emaga tegelikult kohtun ma ka siis kui ta üksi mõnikord paariks päevaks Inglismaale külla tuleb. Ülejäänud aja suhtlen ma emaga kas Skypes või siis emailide vahendusel.

Ma alati muretsen enne nende siia tulekut natuke, et kuidas Greta ja Alexa (Greta sõbranna) omavahel läbi saama hakkavad. Nad olid ju tegelikult nii väikesed kui lasteaias käisid (3-4 aastased) ja nende jaoks on juba aasta lahus olekut väga pikk aeg. Seda enam, et selle aastaga ju toimub nende elus nii palju asju. Kuna elu on nii kiire siis ei jää neil eemal olles aega omavahel suhelda rohkem kui need paar pilti mida ma Gretale Alexast näitan ja vice versa.

Nüüd on lapsed 6 aastaseks saanud ja meil (minul ja Alexa emal) oli nii hea meel näha, et tüdrukud klappisid väga hästi omavahel. Kahjuks nad ei saanud eriti kaua koos olla, sest Greta tuli koolist alles 15.45 ja tagasi oma ööbimiskohta läksid nad kella 19 ajal. 
Samas parem kui mitte midagi ja loodetavasti see kohtumine värskendas tüdrukute suhet natukenegi. 

Siit nüüd terve rida pilte just Gretat silmas pidades. Et tal oleks hea tagasi vaadata ja meenutada.

Alexa õde, Georgia, on 'super sweet' tüdruk. Ta oli nii tubli naerataja iga kord kui keegi kaamera ta poole suunas. Kohe nii tubli, et see oli lausa koomiline :)
Ja siin on pilt neist kahest natuke rohkem kui kolm aastat tagasi üsna nende sõpruse alguses Greta 3 aasta sünnipäevapeol.

No comments:

Post a Comment