Tuesday, 28 July 2015

MÄNG

Sellise hommikusöögi tõi mu lapse mulle ühel hommikul voodisse. Ma ei pidanud isegi küsima, toit valmistati täiesti omalalgatusel ja mulle teadmata. Vahepeal käidi küll maad uurimas, et kas ma seda ja teist asja tohin süüa, aga ma ei saanud pihta, et mulle hommikusööki valmistati. 
Pole midagi öelda, igati tasakaalukas ja maitsev hommikusöök. Mahla pakuti ka kõrvale :)
Üldse on koolivaheaja hommikud mõnusad. Laps magab kuskil 8-ni. Kui ärkab siis läheb alla telekat vaatama, kui nälg tuleb teeb endale süüa ja siis vaatab telekat edasi. Koolipäevadel vaatab Greta telekat väga harva ja kui mõni õhtu vaatabki siis tihti midagi sellist mis ka meile sobib vaatamiseks (ehk siis mitte midagi titekat). Koolivaheaja paaril esimesel päeval lubasime me tal aga nii kaua kui ta tahtis teleka ees istuda (ehk siis kuskil lõunani), ainuke tingimus oli et titekanalit (beebieast kuni ehk 4 või 5 aastastele mõeldud kanal) vaadata ei tohi vaid ainult vanematele lastele mõeldud kanalit. 
Talle tegi vahelduses head aeg maha võtta ja lihtsalt ekraani passida. 

Kuidagi sattus nii, et kõik tema sõbrad ja sõbrannad on just sel nädala kuskil ära ja seega kedagi mängima ei ole kutsuda. Ma tegelikult ei olekski viitsinud sel nädalal lastega siin jännata, aga noh Gretale nimel oleks muidugi pingutanud. 
Greta ise sõprade puudumise üle ei kurtnud. Kui teleka vaatamisest sai isu täis, või kui me ta ise teleka eest ära kamandasime siis läks ja mängis pikad mängud ise maha. Ühel päeval kui ma talle arbuusi läksin viima, leidsin ma kinnise ukse tagant sellise pildi

No comments:

Post a Comment