Thursday, 8 March 2012

INVALIID

Tõmbasin eile endal mingi lihase õlast välja (või kuidas seda õigem öelda oleksgi). Seda on minuga ennegi juhtunud aga mitte koos sellise talumatu valuga mille osaliseks ma seekord sain. Terve öö kõndisin vaid allkorrusel ringi kuna oli täiesti võimatu nii istuda kui lamada ja magamisest ei tulnud seega midagi välja. Oehhhhh... Ma juba vahepeal mõtlesin et võib olla olen mingi lüli kohalt nihutnud ja kuna üksgi valuvaigisti ei aidanud siis paaril korral öösel kaalutlesin traumapunkti minemist. Mõtlesin siiski hommikuni vastu pidada ja siis arstile minna. Hommikul, vaatamata sellele et olin täiesti öökulli silmadega, suutsin siiski Greta lasteaeda viija ja sain õnneks ka arstile numbri. 
Nüüd olen juba esimesed tugevamad vaigistid sisse võtnud ja palvetan et need natukenegi hingamisruumi annaks. Ehk on lootust et ma laupäevaks siiski nii palju noormaliseerun et saaksin mudilaste peo läbi viia. 
Kes enne seda tube koristaks ja peasöögid koju tooks ja valmis teeks seda ma ei tea. Pete aitab aga nagu needus on tal just praegu tööl super kiire aeg ja hea kui mees magamamineku ajaks töölt koju tuleb....


Õues on aga lõpuks ilus ilm, päike paistab, linnud laulavad, lilled ja puud õitsevad. Nii tahaks kaameraga õue kolama minna ja kevad hetki pildistada....

10 comments:

 1. Mina rebestasin/venitasin oma parema käe õla ja abaluu kohalt arvatavasti esmaspäeval (valu vähemalt siis tuli). Täna läksin lõpuks arstijuurde ja sain rohud. Istun siin nüüd teleka ees ja külmakott on seljapeal. Tundub, et vanusega tuleb igasugu hädasid juurde :)

  ReplyDelete
 2. No näed sinu arst ütles sulle et külma kotti peab panema ja minu oma et sooja! Tegelikult see ei olnud minu isiklik arst kuna tema on praegu puhkusel seega ma ei hakanud temaga vaidlema et sooja algfaasis ei tohi panna, et peab olema külmkott.

  Ma siiski ei tahaks seda rebestust vanuse alla panna kuna ma teen seda üsna tihti. Nimelt ma olen nii paindlik et mu kehal ei ole hoiatavat piiri kui palju on normaalne asju tõsta ja ennast venitada jne seega ma tihti üle töötan oma keha. Samas mul ei ole kunagi niiiiii valus olnud seega võib olla siiski on vanadusega tegemist ;)

  ReplyDelete
 3. Kas vaigistid tuikavad juba?

  ReplyDelete
 4. Tanan kysimast, onneks jah, kuigi iga nelja tunni parast pean top up-ima kuna siis laheb valu juba liiga suureks jalle. Praegu, kell 1 oosel ootan just uue rohu moju et saaksin edasi magada.

  ReplyDelete
 5. oehh.. mulle meenub mu õudsed neli kuud valuvaigistitega..
  kiiret paranemist, et sa homseks vormis oled :)

  ReplyDelete
 6. Tänan, jõudu on tõesti vaja et ma homse veel üle elaks. Tegelikult on nii palju asju millest blogida ja õues tahaks hirmsasti lilli pildistada aga no lihtsalt ei saa praegu.

  ReplyDelete
 7. Võta kaks tabletti korraga, kestab mõju topelt :D hahahaaa üks suuuuur õrn kallistus sulle!

  ReplyDelete
 8. Ha ha 2 tabletti tapaks mind :) Kõht juba valutab nendest aga kui ma homse päeva üle elan siis mul on juba suva, siis saan asju rahulikult võtta.

  Kallistused vastu võetud :)

  ReplyDelete
 9. Oehh, ma jöudsin ka löpuks siia ja kohe nii nirud lood :-(
  Ma loodan väga, et sa saad enam-vähem joone peale ja jaksad mudilaste pidu korraldada. Ja ära siis üle kah rapsi. Väike segadus toanurgas ei hammusta!

  Jaksu, jaksu, jaksu

  ReplyDelete
 10. Õrnad kallistused ka minu poolt ...

  ReplyDelete