Thursday, 1 March 2012

PARTY TIME

Saabusime koju teisipäeva õhtul kell 8, peale 9 tunnist reisu. Järgmine päev, kolmapäeval, saatsin Greta kohe lasteaeda et ma saaksin hakata küpsetama külalistele kes tulid peale 1. Üks pidu seljataga, kolm veel ees. 
Kui ma ei peaks välja mõtlema 11 party pags siis ehk ei oleksgi nii hull. Oleks siis et kõik oleks 3 aastased lapsed kellele see, minu arvates mõtetu, traditsiooniline kotike kaasa anda aga tegu lastega vanuses 2-11! Hulluks ajab see asi.....

9 comments:

 1. Jaksu, jaksu emmele!!!! Ja värsked ning ahjusoojad önnitlused tillukesele Gretale! Ei, vabandust, juba suurele Gretale ;-)

  ReplyDelete
 2. Tänud, tänud. Õige päev tegelikult 5 märts :)

  ReplyDelete
 3. Ütle vähemalt ühe sõnaga, kus sa käisid? Ma siis ei kliki siin nii palju.

  A nende bag- idega olen alla andnud. Teen nii nagu siin tehakse. Alguses oli mõte, et oh, teen ise hoopis midagi lahedat.. aga .. ahh. Nõme on see bagi- i asi küll. Miks ei võiks piisata ainult thank you kaardist!


  Plika tahab sel aastal spordipidu. Ongi lihtne- tellin spordikast kogu kupatuse.

  ReplyDelete
 4. Mermaid, klikka aga rahus :) mul ei ole selle vastu midagi :)
  Ehk kui veab siis homme saad teada - ei midagi erilist sest 4 päevaga eriti kaugele ju ei lenda :)

  Aga see party bagide asi on tõesti üle mõistuse mõtetu komme. Mul on tunne et ma vist ka annan varsti alla - arvatavasti selleks ajaks kui Greta kooli läheb. Praegu veel ka see hull asi et lapsed kõik eri vanuses mitte Gretaga ühevanused.

  Tegelikult ma sain nede kottidega täna juba hakkama. Homme valges teen pilti ja siis näitan. Ise olen vähemalt rahul :)

  ReplyDelete
 5. On teil ikka komme jah. Aga mis siis ikka juhtuks, kui polekski party-bage? Esimene aasta ootavad, järgmine kord juba teavad.
  Itaalias sellist kommet ei ole. Aga kui kellelgi on pulmad või lõpetamine või lapse ristimine, siis kingitakse kõigile mingi asjake sõpradele-külalistele. No vot ja mina vihkan neid asjakesi. Ma ei oska nendega midagi peale hakata, mõttetu kraam. Kui kasutust leida ei oska, siis lähevad garaaži karbi sisse ja üks kord viskamisele. Aga raha on raisatud ja loodus reostatud.
  Sellegipoolest edu ja jaksu sulle. Ning õnnitlused juba ette!

  ReplyDelete
 6. Saksamaal antakse ka sünnipäevakülalistele kingitusi. Olen seni pääsenud, sest Sophie külaliste hulgas pole veel tõsisakslasi olnud, ainult poolsakslased, kes teavad, et ei ole mõtet loota :)

  ReplyDelete
 7. Oh, kui hea et ma midagi sellist tegema ei pea, mul kolmel lapsel ju ka ühes hunnikus sünnipäevad ...

  ReplyDelete
 8. jaaa, nagu riina ütles, siis mina ka vihkan neid nänne, mis siin pulmas-ristimisel jne saadakse. mul ka juba üksjagu asju vedeleb sahtlis, mingid võtmehoidjad ja klaaskujukesed jamaeitea. kaks asja on aga õnneks asjalikud ka olnud - jäätisekulp ja kreeka pähklite puust kauss koos pähklipurejaga.

  aga kas inglismaal see partybagide komme jätkub ka täiskasvanute sünnipäevapidudel või ainult lastel?

  ReplyDelete
 9. No õnneks täiskasvanute sünnipäevadel selliste asjadega enam ei tegeleta :) see rohkem algklasside traditsioon.
  Ning ega neid täiskasvanuid nii palju ei olegi kes oma sünnipäeva suure hulga inimestega enam peavad. Võib olla juubeli puhul tehakse suurem koosviibimine muidu piirdub asi ikka vaid kaardiga (räägin siis nendest kes juba üle 30sed ;)

  ReplyDelete