Saturday, 10 March 2012

MUDILASTEPIDU

Pidu toimus 10 märtsil ja hommikul ei jõudnud Greta ära oodata millal ta väikesed sõbrad külla tulevad.


Kuna tegu oli väikese seltskonnaga, kokku külalisteks 3 last plus Greta siis tegime ka vanematele pidulaua.


Greta märkas esimeste külaliste tulekut


Tristan on väike poiss (Gretaga peaaegu sama vanune) keda me oleme tundnud juba sellest ajast alates kui lapsed beebikad olid. Kohtusime võimlemis tunnis ja hakkasime läbikäima.
 Tristani väike vend Stefan Alexa on Greta lasteaiast. Ta alles tuli lasteaeda ja ma juhtusin just nädal enne Greta sünnipäevapidu ta emaga lasteaia hoovis rääkima ning kuna tundus, et ma ta emaga klappisin otsekohe siis kutsusin ka nemad Greta sünnipäevale. Alexa ema otsisgi just oma tütrele mängukaaslasid, et aidata tal lasteaiaga kiiremini harjuda.

 Teine väike poiss on samuti Greta lasteaiast. Tema ema on pool sveitslane pool inglane ja naise abikaasa sakslane. Tundub samuti väga meeldiv ja energiline naine olevat ja seega kutsusime külla. Mees on samuti tore.


 Mõned traditsioonilised sünnipäeva mängud. Aeg lendas kiiresti ja tundus, et kõigil oli lõbus. Meil vanematel igal juhul küll :) Greta ja Alexa teineteist veel nii hästi ei tundnud (Alexa on temast paar kuud noorem ja selles eas on seda vahet natukene tunda ka) aga esimesed tutvused olid tehtud ja tundub, et me hakkame nüüd regulaarselt selle seltskonnaga läbikäima.
 Värsked sõbrannad
No comments:

Post a Comment