Tuesday, 6 March 2012

3 SÜNNIPÄEVA PIDU SUGULASTE JA SÕPRADEGA Peosöögiks tegin sel korral kartulisalatit ja ise tehtud pizzat. Meie sõpradele ja sugulastele maitseb minu imestuseks väga Eesti kartulisalat.
 Magusa poole pealt kaunistasin paar poest ostetud muffinit.
 Tegin ise vahukommidest pulgakommikesi. Nende tegemine käib siis nii, et panen vahukommi tiku otsa ja kastan sulatatud sokolaadi sisse ning siis kaunistan pealt ära. Lastele väga maitseb ja Greta lemmikud on need ka.
Tarretist tegin ka kohe kahe sünnipäeva jagu. Osa tegin mango tükkidega koos klaasidesse ja osa apelsiini koore sisse.


 Veel pakkusin beseed jogurti ja puuvilja tükkidega.
Greta sünnipäeva tordiks otsustasin teha kaneelisaia koogi. Seal ei ole muna ja Greta münikord isegi sööb seda. Mul ei jäänud kaunistamiseks eriti aega seega otsustasin lihtsalt ruttu natuke glasuuri peale kallata ja Peppa Pig näo peale joonistada. Greta ja ta 100 ilmet 
 Õhtul peale pidu


See postitus sai siia pandud alles rohkem kui aasta hiljem tegelikut sünnipäevast. Aeg lendab nii ruttu, et lihtsalt ei jää aega kõike pilte töödelda ja juttu kirjutada. Kuna sünnipäev on siiski tähtis osa lapse elust siis parandasin nüüd oma vea ja panin siia sünnipäevaga seotud pildid ülesse. Pilte tuli palju ja töödeldud nad ka ei ole aga vähemalt on päev ajaloo tarbeks kirja saadud.

No comments:

Post a Comment