Monday, 12 March 2012

HOMMIKUTUND

Kuna lihased mu paremas käes ja osa ülakehast on ikka veel väga valusad siis pikast kirjutamisest ei tule midagi välja. Seega siit taas väike pildirida, hommikune taina mäng. Mul jäi tainast üle ja Pete, selle asemel et see ära visata, andis kausi sisu Gretale mängimiseks. Greta oli väga rõõmus sellise 'kingituse' üle ja meie samuti rõõmsad et majas oli pikaks ajaks taas vaikus :)


4 comments:

 1. Väga vahva, aga ma ei saa ühest asjast aru, kuidas saab jääda tainast üle :D

  ReplyDelete
 2. Meil ei ole sööjaid. Tegin Greta sünnaks väikese kaneeli rullide koogi ja mul ei olnud aega järgi jäänud taignast lihtsalt rulle teha. No ja kui oleksingi teinud siis oleks need lõpuks ikka komposti kasti lennanud.
  See on küll ainuke kook kus ei ole muna ja mida Greta nii umbes kaks ampsu sööb ja seega sünnipäeva küünalde puhumiseks ideaalne. Kuna tal on aga nii mitu pidu olnud siis tahab ta seda kooki vaid kaunistuste pärast mitte söömise seega temast sööjat ei ole. Pete sööb ehk natuke ja mina ei saa üldse seda süüa. Kohalikud inglased ei ole enamuses täis pärmitoodetest vaimustuses seega väga vähesed söövad või maitsevad.
  Ja nii meil seda tainast oligi siin pea terve kaus järgi (noh alguses oli vaid pool kaussi aga öö jooksul kerkis veel pool juurde :)

  ReplyDelete
 3. Ma ka vaatan, et see ülejääk paistab päris suur olevat, vähemalt pildi järgi. Sealt oleks rulle kindlasti tulnud veel, aga kui pole sööjaid ja käsi ka vigane, siis ei tee ju.

  ReplyDelete
 4. Just, mul on neid rulle veel eelmisest aastast sügavkülmas ja juurde tehtavaid oleks sama saatus ees oodanud.
  Nüüd aga sai laps mõnu tunda taina sõtkumisest mida meie majas nagu nii väga harva juhtub ja tavaliselt ilma tema osalemiseta :)

  ReplyDelete