Saturday, 10 March 2012

KEVAD HÜÜDED

Tänane mudilaste pidu oli suurepärane. Kuna aga mina tunnen end nagu ma oleks autoõnnetuses olnud siis mu käsi (ja ülejäänud kere) on nii valus et mul ei ole võimalik sellest peost siin praegu pikemalt kirjutada. Seega paar pilti kevadest.
See on mulle küll uskumatu et see mitu aastat tagasi Eestist toodud sinilill me aias nii edukalt igal aastal õitseb. Peaks vist emal laskma neid juurde tuua. Siin maal nad ju looduses ei kasva ja taimi ei ole samuti kuskilt saada.

Palusin Petel kaks südamekujulist õhupalli täis puhuda ja õue aia peale kinnitada et külalised teaksid kuhu tulla. Kui ma siis õhtul korraks õue pildistama läksin ja neid seal hõljumas nägin ei uskunud ma omi silme. Südame kujust oli asi kaugel- rohkem nagu mingid tissi seal kõigile vastu naeratamas.

3 comments:

 1. irww.. meil oli valentinipäeval täpselt sama lugu nende pallidega..
  saatsin lastele südamekujulisi palle ja mõned jäid üle ning puhusin siis ise täis.. mis kuju või kujutus sealt välja tuli :D

  ReplyDelete
 2. Tissipallid :)

  Meie kingituse saab Greta siis Center Parcsis katte! :)

  ReplyDelete
 3. Me just arutasime Petega et jargmine aasta peame vist mingi peokoha rentima Greta synnaks et siis koik head sobrad, tuttavad ja sugulased korraga ara mahutada ja pidu yhe korraga ara pidada. Praegu on meil tunne et Greta kindlasti motleb et ta synnipaev on Martsis selle tahendusega et siis terve marts!!!

  Tana naiteks laheme yhele teisele me tuttavale perekonnale kylla kes meile Greta synna puhul lounasoogi korraldavad et talle siis kingitus pidulikult yle anda...Vaga kena neist kuna mina ei oleks suutnud veel yhte kohvihommikut siin korraldada ei ilma voi koos minu lihase rebestusega :)

  ReplyDelete