Tuesday, 20 March 2012

WORDPRESSI OMANIKUD

Millegipärast ei lase Wordpress mul enam teie blogisse kommentaare lisada nii nagu enne. Nüüd saab vaid kommida kas läbi Facebooki, Twitter, või siis Wordpressi konto ja kui ma läbi nende seda teha ei taha siis ei saagi. Mul küll eile õnnestus peale pikka pusimist mingil moel Mermaid-i blogisse üks kommentaar jätta aga pärast kui uuesti proovisin enam ei saanud.
Ma nüüd mõtlen siin mida teha. Mul tegelikult on Wordpressi konto juba olemas aga kuna see on paar katkenud blogi mida ma avalikustada ei taha siis seda kontot ma kasutada ei saa. Jama ka kui ma nüüd pean veel ühe uue konto avama vaid sellepärast et osades blogidess kommenteerimas käia ja siis kahe konto vahel end sisse ja välja loggida..... :( 


Mulle kohe üldse ei meeldi need blogide uuendused, iga kor tuleb nendega mingi jama kaasa :(


PS. Kirjutasin siia selle jutu ära ja siis loomulikult leidsin kohe lahenduse kuidas komme jätta- kasutasin oma kolmandat emaili aadressi ja asi kombes.

6 comments:

 1. Aga kommenteeri siis FB kontoga.
  Ma ei teadnudki, et selline uuendus on.

  ReplyDelete
 2. kusjuures see on vastupidi ka, kui blogspotil on sõnade verification peal, siis wordpressi kontoga kommenteerida ei saa

  ReplyDelete
 3. Oi kui kiired kommenteerijad te olete :)
  Ma juba avastasin et kui ma oma kolmandat emaili aadressi kasutan siis saan seda teha ka ilma üleval olevaid kontosi kasutamata.

  FB kaudu ei tahnud ma kommida kuna et seda teha pead sa andma loe neil mu FB andmetele ja ma ei taha neile seda luba anda :)

  efkapildid,
  Minu blogil vist ei ole seda verificationi peal, kui aus olla siis ma ei tea kas on või ei. Ma olen omateada selle kõigile väga lahtiseks jätnud. Uurin asja :)

  ReplyDelete
 4. Efkapildid, unustasin öelda et sina siin vist uus lugeja, teretulemast!
  Vaatasin et sul on tore pildiblogi. Panin juba oma blogirolli sest pilte mulle meeldib vaadata :)

  ReplyDelete
 5. On jah bloggeril ka see jama.. aga mind see ei häiri, mul sest mul on mõlemad kontod.

  ReplyDelete
 6. need uuendused vahel on nii häirivad jah, nt nüüd ei saa enam bloggeriga tellida järelkommentaare e-mailile. enne oli see kastike, et linnuke panna, a nüüd pole midagi ja siis peab ise meeles pidama, et kus ja kas kommenteerisin.
  on teistel ka nii?

  ReplyDelete