Thursday, 8 September 2016

RÄNDAVAD ALUSPÜKSID

Olime Tallinna lennujaamas ootamas lendu Londoni. Kuna jõime enne lennujaama jõudmist Gretaga palju limonaadi (ma 'õpetasin' lapse sel suvel esimest korda elus limonaadi jooma), siis käisime nii lennujaama jõudes, ootesaalis oodates kui ka veel kohe lennukile minnes WC-s. 

Kui olime Londoni Gatwick lennujaama jõudnud, siis käisime ka veel igaks juhuks korra vetsus ära enne kui oma kottidele järgi läksime. Need kes on Londonis enne käinud ja Gatwick lennujaama maandunud teavad, et passikontrolli ja kottide juurde pääsemiseks peab ilmatu pika maa maha kõndima. Kõmpisimegi siis Gretaga rõõmsalt passikontrolli poole kui ühel hetkel eskalaatoril pistab Greta käe taha püksivärbli vahele ja hakkab seal midagi urgitsema. Ma siis uurin, et kas püksilipik kõditab teda aga veel enne kui Greta jõuab vastata tõmbab ta teksapükstest ALUSPÜKSID välja!!!

Mul jäi imestusest suu lahti ja silmad krõlli pähe. Greta vaatas käes olevat asja segase pilguga, aga kohe kui aru sai millega tegu, siis hakkas hüsteeriliselt naerma. Vahepeal korrutades, et ta on nüüd püksata. Mul ei jäänud ka midagi muud üle kui temaga koos südantlõhestavalt naerma hakata, sest mida sa ikka sellises jaburas olukorras teed, ise veel mõtlesin, et kuidas on võimalik et aluspüksid sedasi jalast ära tulevad. Natukese aja pärast sain aru et ega ei olegi võimalik. Gretal olid kõik püksid ilusti jalas, lihtsalt üks ekstra paar aluspükse oli kuskil teksade sees meiega kogu selle tee kaasa rännanud.

Ja kui te nüüd alguses lugema hakates mõtlesite, et miks peab igast tualetis käimisest nii täpselt kirjutama, siis seda selleks et saaksite nüüd minuga koos imestada. Kuidas on võimalik et see ekstra paar aluspükse juba varem pükstest välja ei kukkunud või muul moel endast märku ei andnud? Kusjuures Greta teksad on veel Gretale üsna kitsad, et vähemalt minul oleks küll olnud nendega ebamugav pea kolm tundi lennukis istuda ja 3 tundi muidu ringi liikuda. 

Itsitasime Gretaga siis nii et vähe polnud ja kui lõpuks ootesaalis oleva Pete juurde jõudsime saime uue nalja osaliseks. Kallistsime ja musitasime Pete ise samal ajal elevalt korrutades et sa ei kujuta ette mis just juhtus. Rääkisime vurinal Petele loo ära mille peale jäi Pete meile suurte silmadega otsa vaatama ja küsis:' Where did she get £100 in the first place?' (kust Greta sai £100?) Meie vastu, et mis £100??? 
Nimelt ütlesin ma Petele, et Greta pulled out her underpants, aga Pete kuulis et hundred pounds!!! :) :)

8 comments:

 1. No 100 naela poleks ka mitte paha olnud ;-)

  ReplyDelete
 2. Aga milleks vaja õpetada last limonaadi jooma?!

  ReplyDelete
 3. Sõna õpetama on pigem irooniaga kirjutatud :) Ma lihtsalt tahtsin ise limonaadi juua (lapsepõlve mälestused) ja Greta siis küsis maitsta ja kuna tegu magusa joogiga siis talle loomulikult maitses ka. Ma ei näinud selles mingit probleemi, sest kodus meil limonaade ei müüda (sellisel kujul kui Eestis) ja coca-t või mingit teist karastusjooki pole Greta kunagi joonud (talle ei maitse isegi morss või mõni teine mahl peale õnuamahla) nii et need vähesed korrad kui me Eestis käime luban ma tal süüa 2x päevas jäätist ja nüüd siis ka järgmistel kordadel arvatavasti mõnel päeval minuga koos limonaadi juua :)

  ReplyDelete
 4. Aa, olite Eestist tulemas, siis arusaadav 😃

  ReplyDelete
 5. 😄😂 meil on jälle vastupidi. Panen poisile kõik riided voodi peale valmis ja hiljem tuleb välja, et aluspükse ei ole viitsitud jalga pannagi 😄

  ReplyDelete