Monday, 28 April 2014

KUI OLIME VÄIKESED

Kui ma ühte oma viimastest postitustest kirjutasin (seal kus pilt väikesest Petest) siis ma tahtsin sinna linkida ühte teist mu postitust kus samuti meie lapsepõlve pildid olid. 
Otsisin ja otsisin seda postitust aga ei leidnud. Mõtlesin, et mis värk on, et kuidas ei ole kui ma kindlalt mäletan, et sellise postituse juba aastaid tagasi tegin. Lõpuks vaatasin postitamata postitusi (draft) ja leidsin selle postituse sealt.
Siit see siis tuleb nii umbes kolm aastat hiljem :)

Vaadake kui andekas ma olen. Ei oskanud õieti veel kõndidagi aga juba kudusin kampsuneid!


Tegelikult ei ole ma sellel pildil üldse minu nägu, aga kuna mulle see kiiguhobu meeldib (see ei olnud minu oma) siis panen selle pildi ikkagi siia.

Pete vanema vennagaMina seenel. Vaadake mu isa vägevaid lokke :) Ma mäletan isegi seda sohelise valge mummulist nailon riidest kotti kuhu sisse me seeni korjasime ja seda jopet ning jope varrukal olevat kollast ja valget triipu.


Pete vanema õega. Pete õe tehtud action man hospital mille eest ta sai Blue Peter badge (Inglismaal on see suur asi seda märki omada. Tegu nimelt kuulsa lastesaatega Blue Peter kus jagati lastele, kes midagi vägevat saavutasid Blue Peter märke) 7 comments:

 1. Greta on ju Pete täpne koopia! :D

  ReplyDelete
 2. Äge, kui on nii hästi näha, kelle nägu laps on. Kuna ma olen mehega väga sarnane, siis see on lõputu vaidlus.

  Kas pildil on jalutustraksid, ma teise lapse puhul näen, et oleksid täitsa abiks, kuna ta on paras kraaka võrreldes esimesega. Ei püsi kuskil.

  ReplyDelete
 3. Vis on jah tegemist jalutustraksidega. Kui ma õigesti mäletan, siis Pete ema on rääkinud, et Pete tahtis pidevalt kuhugi mina ja joosta nii, et emal oli 3 lapsega raske väljas liikuda kui ühel harjumus isepäi jalutama minna. Tihti neid siiski vist tema puhul ei kasutatud, enamalt siis kui nad kuskil puhkusel käisid.

  Kui aus olla siis ma ei teagi kas tänapäeval ka kuskil neid trakse müüakse? Kui mõtlema hakata siis ma vist ei olegi kedagi nendega näinud, aga võib olla lihtsalt ei ole tähelepannud :)

  ReplyDelete
 4. Greta on tõesti täitsa isa nägu. Meil väideti alguses, et poiss on minu nägu aga nüüd on kohe kindlasti isa nägu, sellest saan isegi mina aru :D

  Aga neid jalutustrakse on tänapäeval müüa küll. Olen näinud internetipoodides neid müügil päris palju. Mõned on isegi sellised, et on seljakott, see käib traksidega kõhu peal kinni ja siis on see pikk rihm seljakoti küljes.

  ReplyDelete
 5. No muidugi, neid seljakoti omasid on meil siin tõesti täiesti olemas ja olen mitmel koral näinud.

  Mul on tunne, et isegi Gretale andis keegi sellise ranitsa (mingi looma kujuga oli veel), aga meil rihmasid ei läinud vaja ja kotti ka ei olnud mõtet lapsele selga panna seega kas andsime ära või on kuskil pööningul. Kui meil see pööningule mineks nii raske ei oleks ja seal kastide vahel liikumine võimalik siis ma läheksin neid otsima ja annaks sulle, aga ma kardan,et ma andsin kellegile ära :(

  ReplyDelete
 6. Vahva postitus. Ja kordan teisi- Greta on väga issi nägu.
  Meie lastel on see kiikhobu veel vanaema-vanaisa juures olemas, väga meeldib siiani. Mina mäletan, et ma ka kiikusin selles pikalt :-)

  ReplyDelete
 7. Seenelkäigu pilt on väga ilus pilt. Kes meist poleks olnud marlikleidis lumivalgeke, tärgeldatud kleit kaunistatud kuusekarraga ja lumehelvestega :). Ilusasti tuleb välja kahe erineva maailma lapsepõlv - Pete on värvilistel piltidel, Sina mustvalgetel. Aga lapsed ikka õnnelikud, vahet pole, kas värvilises või mustvalges maailmas.

  ReplyDelete