Tuesday, 22 April 2014

KINOS KÄIK JA VÄRVILINE AED

Käisime täna Petega kinos. Ma ei mäletagi enam millal me viimati kahekesi kinos käisime. Viisime Greta Pete vanemate juurde ja läksime 'Noah' vaatama. Eks see ole selline Hollywood film aga meile Petega meeldis. Avas mitme koha pealt silmad ja pani nii mõnegi asja üle mõtlema. Tuli kohe tahtmine Noah laeva kohta täpsemalt lugeda. 

Poole filmi ajal ütles Pete mulle, et kas ma näen ekraanil laiku, et teda see hirmsasti häirib. Tundus, et filmikaamera (või kuidas iganes seda nimetatakse kust filmi näidatakse) objektiivil oli mingi 'karvapall' ees. Noh, mind otseselt sellised asjad ei häiri, aga kord kui mu tähelepanu sellele pöörati siis märkasin seda igal heledamal kaadril.
Peale filmi otsis Pete kino juhataja üles ja ütles talle, et ta ei ole eriti rahul. Et ta on tulnud kord aastas kinno filmi vaatama ja selle eest maksnud ning terve filmi ajal on teda see 'karvapall' seal häirinud. Mees kutsus siis meid uuesti saali, et Pete näitaks millest jutt käib. Teine mees läks ja pani filmi uuesti jooksma ja nii me siis seal otsisime seda plekki taga. Nimelt alguses olid kõik kaadrid sellised tumedad kust plekk välja ei paistnud ja olen kindel, et juhataja mõtles juba, et oleme mingid hullud. Õnneks siiski plekk lõpuks ilmutas ennast. Lugu lõppes sellega, et saime uued tasuta piletid nii, et nüüd on meil hea põhjus varsti taas kinno minna.

Kui Gretale järgi läksime siis tegin Pete telefoniga ka paar pilti Pete vanemate aias. Seal oli nii palju erinevaid värve, et ma kohe ei saanud ilma pildistamata olla.

No comments:

Post a Comment