Tuesday, 12 March 2013

VAEVALT ELUS

Oleme veel elus...aga kui aus olla siis vaevaliselt. Pidu on korraldatud ja ma arvan, et enam vähem kõik jäid rahule. Meie igal juhul küll. Peo korraldamine võttis küll palju energiat ja raha aga päeva lõpuks oli seda kõike väärt. Greta ütles, et see olevat olnud tema kõige toredam sünnipäev üldse ja särab siiani :)
Üks eelis korraldades sünnipäeva kodust eemal on see, et pärast ei pea sassiaetud kodu uuesti koristama hakkama. Lähed ja möllad kuskil mujal ja pärast tuled puhtasse koju tagasi, paned jalad püsti ja ohkad rahulolevalt välja. Jah, selline asi toimiks siis hästi kui pidu tõesti TÄIELIKULT kellegi teise poolt oleks korraldatud (söögid ja joogid kaasa arvatud), sinu tööks vaid maksmine. Meie palkasime vaid lastelõbustaja ja üürisime ruumi aga söögid, joogid tõime ise kohale. 
Pete jäi muideks päev enne sünnipäevapidu haigeks ja kuigi ta suutis peole ikka kohale tulla siis peale pidu langes ta kõrge palavikuga otsejoones voodisse. Ma ei mäleta millal ta viimati nii haige oli. Loomulikult siis mul olid käed ja jalad topelt tööd täis ja veel pidupäeva hommikul tormasin nagu tuulispask kodus ringi. Tänu sellele nägi pärast pidu meie kodu välja nagu oleks seal vargad käinud, ehk siis selline...Seoses selle suure segaduse ja väsimusega läheb veel natuke aega enne kui ma siin sünnipäeva ülevaadet tegema hakkan. Aga loodetavasti lähipäevadel saan siiski midagi siia kirja. 

3 comments:

  1. :) Nii armas vaadata, täitsa tuttav tunne :)

    ReplyDelete
  2. Jah, milline äratundmisrôôm ka siitpoolt! :) sellised pilte peaks kohe tihedamini vaatama, nii eneseteraapiaks...arvan, et tulen teinekordki seda postitust lugema.

    ReplyDelete
  3. Ma oleks vist pidanud ka ülemisest korrusest pilte tegema :) Endalgi oleks võib olla hiljem hea vaadata kuna sellist segadust meie majas tihti ei näe (no sellist siis kus isegi röster põrandal upakil on :)

    ReplyDelete