Friday, 29 March 2013

LENNUJAAMAS

Tallinna lennujaam on üks ütlemata armas koht! 
Issit oodates


Tagasilend


Peatse kohtumiseni Eestimaa


Selle kordse Eesti reisu põhjuseks oli vanaisa juubelisünnipäev. Sünnipäevapidu peeti restoranis Villa Thai. Kohal oli mõnus seltskond ja pea kogu menüü oli tehtud nii, et ka mina sain kõike süüa. Ma NAUTISIN täiega ja sõin nii palju, et lausa ägisesin :). Kohe kindlasti lähme sinna restorani uuesti. Kuigi peokülalised olid kõik eestlased siis sellele vaatamata nautis ka Pete õhtut täiega ja isegi hiljem ütles, et nii tore oli. Mõelda vaid, et Eestis elades oleks meil vanaema, kes last õhtuti valvaks ja me Petega saaksime regulaarselt väljas käia. Milline luksus. Seda enam, et ka Greta rõõmuga vanaema hoolde jääb. 

Mõnus on käia Eestis sellisel suvalisel ajal. Kahjuks sügisest alates meil seda luksust enam ei ole kuna Greta läheb kooli ja siis saame reisida vaid koolivaheaegadel. Saab näha mida see endast kujutama hakkab. Lennupiletite eest hakkame igal juhul hingehinda maksma aga mis teha. Eestisse aga tuleme uuesti sel suvel :)

8 comments:

 1. Mulle ka Tallinna lennujaam vàga meeldib, selline hubane, kodune ning samas stiilne! Kòik on olemas ning làhedal.
  Kogu Eestimaa vòiks olla selline :) eeldused on ju olemas.

  Su pilte vaadates tuleb tàitsa koduigatsus peale ( vòi lennujaama??)

  ReplyDelete
 2. Aga tegelikult ju Eestis ongi väga paljusid kohti mis just sellised on.
  Tallinna lennujaam on ju nii ime tilluke, et seal on selline kodune ja hubane kujundus võimalik. Inglismaal ei oleks sellist asja kuidagi võimalik saavutada.
  See supp mida seal pakuti oli ka kohe nii koduse lõhnaga nagu ise oleksin teinud.

  Kui me hakkasime lennujaama check in-ist turvakontrolli sisse minema siis olid meie selja taga olevad inglise noormehed täiesti segaduses. Ukse peal kust sisse pidi minema oli kirjas, et siit pääseb väravateni 1-18. Tallinna lennujaamal ei olegi ju rohkem väravaid aga need noormehed ei suutnud seda uskuda ja kuna neil ju veel värava numbrit ei olnud ei saanud nad üldse aru kuhu minna.
  Gatwick-i lennujaamast väljuvad ju iga tunni jooksul 55 lendu ja seal on üle 180 värava :)

  ReplyDelete
 3. Tallinna lennujaam on tõesti armas koht, eriti aga läbi sinu fotosilma ja eriti, eriti veel sellepärast, et seal võib kohata täiesti ootamatult sõpru, keda poleks sealt eest osanud leida! Tore oli teid näha!

  Kallistades,
  Eva

  ReplyDelete
 4. Mh, ma olen ju küll ja küll käinud Tallinna lennujaamas, aga su pildid on suuremas osas võõrad... :D Mul polnud õrna aimugi, et nii ilusaid kohti on seal!

  ReplyDelete
 5. Eva :) :)

  Tikker, huvitav küll, et sa pildilt lennujaama sisemust ära ei tunne? See on ju selline juba pikka aega olnud ja need pildistatud kohad on näha juba lindi juures kotte oodates :I

  ReplyDelete
 6. Ja meie ei olegi selles imelises lennujaamas juba teab mis ajast käinud, vist vähemalt 5 aastat! Mingi aeg seiklesime Riia kaudu, et hindu vaos hoida, aga see Riia lennujaam on niiiiiiiiiii nõme ja sõit Riiast niiiiiiiiii pikk, et lõppkokkuvõttes võitjaiks me küll ei jäänud.

  Kallid ja peatse kohtumiseni

  ReplyDelete
 7. Oh kui ilusad pildid Tallinna lennujaamast! Nii armas ja rahvuslik seal kõik. Ega ei kujuta ette mõnes briti lennujaamas taolist toredust, puhtust ja ilu, seal oleks kõik üsna ruttu ära trääbatud, lagastatud ja lõhutud.
  Kui juba jutt lennujaamadele läks, siis on meeles üks meeldivamaid Vancouveris, kus oli väga õdus, hubane ja puhas.

  ReplyDelete
 8. Sa kohe oskad selliseid ilusaid pisidetaile märgata ja üliarmsaid pilte teha. Ise tuhisen ma alati nii kiiresti sealt läbi, et ei olegi väga tähelepanu pööranud, mis meil seal lennujaamas täpselt ongi. Üritan homme sinna lennates ja reedel UKsse tagasi sõites silmad rohkem lahti hoida :)

  ReplyDelete