Friday, 15 March 2013

PISIKUD

 Kohe kui Pete enam vähem terveks sai (vaid ühe päeva oli töölt kodus) jäi Greta kõrgesse palavikku. Hommikul kui me ta silma arstile näitamas käisime oli veel täiesti normaalne aga siis hakkas tasapisi ära vajuma ja õhtuks oli palavikus. Tore lugu küll, paar päeva enne lendu laps siruli. Sellest ma ei hakka üldse rääkimagi kui palju mul teha oleks vaja ja kui väga ma tahaksin sünnipäeva pilte töödelda ja siia ülesse panna aga nüüd istub Greta kolm lasteaia päeva kodus ja mul ei ole minutitki oma aega. 
Õnneks täna tal enam palavikku päeval olnud ei ole ja eile öösel ka vist oli üsna madal. Ma küll andsin talle korra rohtu aga kuna see jäigi vaid korraks siis võin järeldada, et oli palju parem olemine. Ma pidevalt korrutasin talle, et ta peab pisikud kehast välja ajama ja korrutama, et nad ta rahule jätaksid. Seda ta ka tegi seega ju sii soli sellest kasu. 
See on nii naljaksa kuida Greta kõrge palavikuga äärmiselt armsaks ja viisakaks lapseks läheb (no eks ta ole ka ilma palavikuta armas ja viisakas aga palavikuga võiks ju eeldada palju virilamat last). Ta tänab ka peaaegu 40 kraadise palaviku juures näiteks talle antud vee eest,'Aitäh, emme, et andsid mulle vett'.
Samuti räägib ta mulle siis peensusteni iga oma unenäo. Palaviku puhul on aga see uni väga rahutu ja katkendlik seega erinevaid unenägusid on palju. Sel korral oli peategelasteks enamus ta unenägudes koerad, nii suured kui väikesed. Täitsa huvitav oli :)
Homne päev ongi tal veel jäetud kosumiseks kuna laupäeva hommikul kell 5 tirime ta voodist välja ja veame lennuväljale. Õudsad lapse piinajad.

2 comments:

  1. Kusjuurest tead meil on haigusega sama:D Gretel on nagu teine laps, ta lihtsalt ei jõua jaurata ja kisada. Siis on kõik nii viks ja viisakas ja rahulik. Ja mina seda niimoodi nautides olen täiesti ebanormaalne ema, sest lapsel on ju tegelikult paha ja ta on haige. Ja ega ma ju tegelikult ei ole rõõmus tema halva enesetunde üle, vaid ikka selle vaikuse :D

    ReplyDelete
  2. Kõtt pisikutele.
    Head reisi.

    ReplyDelete