Saturday, 20 June 2020

ÜLLATUS ÕHUKESES KARBIS

Eile, üleeile või siis juba üle-üleeile tõi mulle postimees sellise paki. Mind ise ei olnud hetkel kodus kui postimees tuli, aga nägin läbi uksekellakaamer kuidas ta me ukse taga tegutses, hoides käes imeliku pikka pakki. Kuna ma ei mäletanud et ma midagi tellinud oleksin, siis eeldasin, et tegu on mingi Pete pakiga. Kui koju jõudsin nägin juba kaugelt seda pakikest me välisukse ees lamamas (Pete oli arvatavasti koosolekul ja seega ei saanud tulla alla postimehele ust lahti tegema).

Sellelt fotolt ei ole hästi näha, aga tegu on väga õhukese karbiga. See karp peaks tegelikult ukse postiluugist sisse mahtuma (nagu pakil olevalt pildilt on näha), aga arvatavasti meie omast ei mahtunud ja sellepärast jättis postimees ta uksematile lamama.

 Avasin paki...

ja sealt tuli välja kimp lilli...

ühtedelt me naabritelt, kes meile maailma kõige paremate ja armsamate/kenamate naabrite tiitli andsid!
 Ma tean, et meil on siin selline teenus juba mingi 6 või rohkem aastat tegutsenud, aga me ise pole seda kunagi kasutanud, ega ka selliseid lilli ise varem kellegilt teiselt saanud. Ma olen küll varem mõelnud neid saata, aga kuna endal kogemus puudus, siis nagu eriti ei julgenud. 

Aga nüüd olen asja oma silmaga üle näinud ja tõesti, see on üsna üllatav, et sellisest väikesest pakikesest tuleb välja imeline lillekimp.

Esimesel päeval ei olnud õied veel lahti läinud...

 aga päev või kaks hiljem nägi kimp välja juba selline


1 comment:

  1. Üliäge kimp ja tore on leida üllatusi, mis veel pikka aega rõõmu pakub.

    ReplyDelete