Tuesday, 31 December 2019

JALUTUSKÄIK JA SÖÖMING HEADE SÕPRADEGA

Sugulastepeo järgsel päeval läksime jõule pidama oma sõpradega. Kõigile oli kõige mugavam variant saada kokku pubis, sest siis ei pidanud keegi söögitegemise ja korraldamisega tegelema ning üks pere sai sedasi ka oma koera kaasa võtta (muidu nad ei oleks saanud tulla, sest ei tahtnud koera terveks päevaks üksi koju jätta). Sõitsime kõik pool maad kodust (nad elavad meist ümbes tunni pooleteist kaugusel) ja saime ühes tuntud looduslikus kohas kokku. Meil vedas, et leidsime pubi juures kaks parkimiskohta. Ühed sõbrad pidid selle pildil oleva suure halli auto Pete ees olevasse väikesesse 'prakku' ära mahutama. Pildilt ei paista nii hästi, aga see parkiskoht oli tõesti väga väike ja kitsas kohas, aga õnneks sai auto ikka pargitud.
Kõigepealt läksime väikesele jalutuskäigule ühe perega ja hiljem liitus pubis meiega ka teine pere. Kaks aastat tagasi olime samade sõpradega samas kohas jõule tähistamas.

Lapsed kaks aastat tagasi aastal 2017...


ja nüüd, aastal 2019Väike Ralph. Josteniga enam-vähem sama vanune
Väikesed kingitused peale sööki.


Hästi tore oli taas koos olla, jutustada ja imestada kui kiiresti lapsed kasvavad. Viis tundi möödus linnulennul. Leppisime kokku, et uuel aastal peame tihedamini kokku saama. 

2 comments:

 1. Uh,kui jäle koer sedasi söögikohas laua taga istumas. Kas selline asi hügieeninõuetega vastuolus pole? Keegi peab hiljem sinna toolile istuma ja mõnel külastajal võib koera allergia olla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seal pubis olid koerad lubatud (sellepärast me selle pubi valisimegi). Meie kõrval olevates laudades olid ka väikesed koerad inimestel kaasas. Toolile tuli koer vaid korraks, ülejäänud aja istus ilusti ja vaikselt põrandal nagu ka teised pubis olnud koerad.

   Eelmisel aastal saime kokku samas kohas, aga sõime ühes teises pubis, kuhu samuti võis koeraga minna. Mõlemad pubid olid väga hubased ning puhtad ja koerad ei olnud kellegile probleemiks :-)

   Delete