Saturday, 14 December 2019

KORISTASIN LAPSE SAHTLIT JA...

...leidsin sellise kirjatöö

8 comments:

 1. Kas ta tihti kirjutab eesti keeles? Nii armas:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ainult siis kui ta otseselt mulle midagi kirjutab (sünnipäeva- või emadepäevakaardile, või mobiilist mulle vahel harva sõnumeid saadab, või siis vahel mingeid suvalisi väikeseid kirjakesi nagu see siin) aga üldiselt ikka üsna harva, sest pole otsest põhjust :-)

   Delete
 2. Tead me ostsime lastele 2 merisiga, et koera unustasiks. See ei toimi, vahest ongi koer ainuke lahenduseks. Mul poiss peaaegu 5 ja unistab loomaartiks hakkata ja koera jutt koguaeg aktuaalne.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-) Jaaa, teised loomad ei asenda koera! Loomaarsti amet on hea, loomaarstid saavad igasuguste koertega tegeleda ;-)

   Delete
 3. No jah - siin aitab tôesti ainult koer aga ainult siis kui sina vôis Pete on nôus sellele 100% pühenduma. :) Tean seda oma kogemusest ja ônneks oli see ka minu südame soov. Aga no väga hea motivatsioon eesti keele harjutamiseks :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei ole nõus isegi 50% või 20% pühenduma. Koera omamine on meeletu töö, ma ütleks lausa orjus :-) Aga õnneks Greta saab sellest ka ise aru, aga noh ta ikka proovib vahel et äkki me oleme meelt muutnud. Ma arvan, et see kirjutis on tegelikult üsna vana ja ei olegi otseselt mulle mõeldud. Võimalik isegi et ta on selle Eestis olles kirjutanud, sest seal on ta täielikult eesti keele lainel. Kodus kirjutaks ta sellist juttu inglise keeles.

   Delete
 4. Ärge võtke koera, armas kiisu teil juba olemas. Koeri on niigi palju, mõnel 2 või 3 tükki. Mõelge ka ökoloogilisele jalajäljele, mida koerapidamine jätab.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Loomulikult ei võta me koera :-) Olen seda korduvalt siin ka kirjutanud. Koera pidamine on kallis ja nõuab suurt tööd. Ma ei ole mingil juhul nõus võtma looma kellega MINA pean siis jalutamas käima hakkama. Kassi eest hoolitsemine on isegi juba piisavalt suur töö...ja see pidev muretsemine, et kas ikka jääb ellu või tuleb tagasi koju kui me oleme ta hommikul õue lasknud.

   Delete