Sunday, 29 December 2019

JÕULULÕUNA

Pete jõululõunat valistamas...

...ja mina samal ajal oma kingitust söömas

ning Josten päikselaigul mõnulemas
Kella kaheks oli söök valmis ja Pete vanemad ka kohal ning 'pidu' võis alata.Kella kolmeks istusime teleka ette et traditsioonilist Kuningnna jõulukõnet kuulata/vaadata.
Seejärel mõnulesime niisama suurt midagi erilist tegemata ja hiljem mängisime viktoriini(quiz)mänge. Vahepeal sõime ka magustoitu...või siis õigemini suurema osa ajast peale jõululõunat kuni magamaminekuni välja :-)Järgmine päev (Boxing Day) oli meil vaba, aga vaba ei tähendanud tegelikult seda, et saime rahus leiba luusse lasta vaid thoopis seda, et me koristasime, käisime poes toidukraami suuremates kogustes ostmas (meil läks 2 tundi toidupoes) ja tegime ettevalmistusi järgmise päeva meie juures toimuvaks suureks sugulastejõulupeoks. 

3 comments:

 1. Sul on väga ilus kodu, meeldib iga pisidetailini :) ja nii isuäratavad toidud :)

  ReplyDelete
 2. Aitäh, Kersti! :-)
  Selles postituses olev toit on küll tegelikult kõige tavalisem toit mida me igal nädalalõpul sööme. Kalkuni asemel on ainult tavaliselt kas kana või mingi muu liha :-)

  ReplyDelete
 3. Meie peres söön hautatud köögivilja vaid mina ... teistele olen vahest brokolit ja lillkapsast peitnud pastaroa sisse :) Meie ka põhiliselt sööme kas kana, kala, sealiha ja siis juures kartul ja värske salat. Nüüd kui nädala sees Martaga kahekesi oleme teen endale kergemaid toite.

  ReplyDelete