Tuesday, 14 August 2012

DELICIOUS

No on ju 'maitsva' välimusega papukesed!? Kujutage siis juurde veel samade lillekestega kleidike ja magustoit on valmis.
Te ei kujuta ette kui palju vaeva ma pidin nägema et õige number ja värv välja valida. Kui tennise ninas on selline kõva kummine osa siis on nii raske tunda kui kaugel see lapse suur varvas päriselt on. Last muidugi ei ole kunagi siis kaasas ka kui ma poes selliste imeilusate leidude otsa koperdan ning siis ei jäägi mul muud üle kui osta mitu erinevat paari korraga koju kaasa. See tähendab aga alati seda, et ma saan selle sama poe vahet kohe tublisti paar korda pendeldada ja nii ka sel korral. Pärast kui  olin ühe suuruse tenniseid tagasi poodi viinud ja suurema asemel ostnud tuli välja, et see oli ikkagi natuke liiiiiiiga suur number. Kui ma siis hiljem poodi tagasi helistasin öeldi, et nad on selle tagasi toodud suuruse juba ära müünud ja nad ei tea millal neid juurde tuleb. Selleks ajaks olin ma nendesse juba nii armunud, et olin nõus üle mägede ja orgude minema, et nad kuskilt kätte saada, seda enam, et interneti lehel olid nad samuti juba läbimüüdud. Üle mäe ma nende järgi läksin ka sõna otseses mõttes kuna mul õnnestus üks paar ühest kaugemast poest kätte saada mis just mäeotsas asus. Päris Inglismaa teise otsa või Jaapanisse-Koreasse ei pidanud ma õnneks sel korral lendama. Uh, asi seegi!
See kas nad lapse jalas ka mugavad on mulle korda ei lähe kuna nii ilusaid asju ei saa lihtsalt jätta nurka seisma....ning kui nad üks päev Gretale väikeseks jäävad siis pigistan endale varba otsa :)


Sinised jätsime, punased viisime tagasi.


1 comment: