Saturday, 11 June 2011

LITTLE MISS

 Siit teile paar stiili näidet sellest milline moedaam meil kodus kasvab. Riiete suhtes ta valikuline ei ole, saan rahus talle selga panna mida ise tahan. Küll aga olen ma märganud et iga kord kui ma olen tal palunud ise kas püksid või sokid jalga panna siis on ta teinud väga hea valiku nii et kõik värvid on ilusti kokku sobinud...noh see võib ka täielik juhus olla nii et vajab rohkem testimist.
All olev pilt on näide sellest kuida Greta beebisid kõhus kannab. Seekord on küll tegu muumiga ja pea on välja jäetud aga sekund pärast pildistamist tõmmati ruttu lukk kurgu alla ja peideti muumi nägu ära.
Päikseprillid on tal ka viimasel ajal tähtis osa üldise image juures, vaatamatta sellele et sel päeval sadas õues vihma.
Balleti tundi minemas
Kottidest ja Gretast olen ma siin juba rääkinud ning siit siis veel üks näide kuidas mitte kunagi ei minda välisuksest välja ilma et mingi kott käevangus ei oleks. Sel korral siis koguni kaks. Poosetama on ta kuskilt õppinud, ma ei tea kust kuna mina küll kodus nii et käitu.


Topelt ei kärise


3 comments:

 1. Niiii ilusad kirjud riided! Ja see poos on ka 5+ . Huvitav, kes see siis sedasi poosetab, Pete vòi? :D
  Tòepoolest Little Miss ...Sunshine :)

  ReplyDelete
 2. Tead tùdrukutel on see vist tòesti vere sees! Meie preili kàib waldorf lasteaias, emme on tal ùpris igav poisipeaga ja teksades aga preili on meil ùleni ehetes ja pidevalt balleriini seelikuga! Sùnnipàevaks sai veel meigid ka, nùùd muudkui mukib ja paneb briljante endale silma peale ja huule peale. Mulle ka :)

  ReplyDelete
 3. No lemmik! Töepoolest, LEMMIK!!!!!

  ReplyDelete