Sunday, 5 June 2011

ALLA NEELATUD KEHAOSAD

Käisime täna haiglas (haiglas käigul endal ei ole mingit tähtsust ja midagi juhtunud ei ole). Korraks läks arstiõde toast välja ja jättis arvuti ekraani meie poole lahti nii et ma sain seda teatud kaugusest lugeda.
Lasin siis silmadel ruttu üle ekraani ja tõdesin et enamus inimesi kes olid traamapunkti tulnud olid seda teinud kas katkise jala või käe või mõne kukkumise pärast. Oli ka üks laps kes oli alla neelanud rohtu. Ekraanilt lugesin SWALLOWED CALPOL, vaatasin iga -19 kuud. Järgmise patsiendi juurde oli kirjutatud SWALLOWED BODY PARTS (neelas alla keha osad). Mõtlesin rutuga et ju siis tegu mingi lapsega kes kogematta mingi nuku kehaosad oli alla neelanud.... Vaatasin iga - 18 aastane. Teatasin Petele et kuule siin on üks 18 aastane patsient olnud kes on oma kehaosad alla neelanud, et kuidas selline asi võimalik on. Pete ütles mis asja. Loen uuesti, kirjas oli hoopis SWOLLEN BODY PARTS - ehk siis paistes kehaosad.


Peale seda Pete koguaeg näitles mulle et tema on 18 aastane kes arstile ütleb et vabandage doktor aga ma neelasin kogematta oma parema käe...või vasaku jala. Oli väga naljakas kuigi kindlasti mitte sellel inimesel kelle kehaosad tegelikult paistes olid.

2 comments:

  1. Te käite traumapunktis niisama, et nalja saaks :D

    ReplyDelete
  2. Just, just vihma ju sadas seega õue ei pääsenud ja kodus oli igav :)

    ReplyDelete