Sunday, 19 June 2011

THE DANCE OFF

Täna kui mina kodus peavalus piinlesin läksid Greta ja Pete välja. Kui nad mõnda aega juba ära olid olnud proovisin ma neile helistada et küsida kus nad on ja kuna tagasi tulevad aga iga kord kui helistada proovisin oli telefon väljalülitatud. Siis mingi aja pärast tuli sõnum et nemad on lastekontserdil ja et kui mul on midagi tähtsat vaja nendega rääkida siis nad tulevad saalist välja muidu naudivad edasi. Ühe foto saatsid mulle ka millest sain aru et nad on Clandon Park-is (ehk siis ühes mõisas). 
Pärast kui nad koju tulid siis näitasid nad mulle terve rida pilte ja videoid, milles panen siia vaid mõned.

Greta ennast ees- seisvaks tantsumaratoniks soojendamas.

Samal ajal oli mõisas esinemas laste tantsukool või kursus (midagi Stagecoach-i sarnast). Algul nad laulsid ja siis oli Greta olnud üks agaramatest plaksutajatest. Siis oli väike vaheaeg ja ning siis hakati tantsima. Greta surus end kohe esiritta vaatama. Ega ta kaua niisama vaikselt istudes vastu ei pidanudgi, siit väike näide.Varsti ei suutnud ta enam kiusatusele vastu panna, kuigi algul natuke kahtles kas esimeses reas see sobilik oleks.No ja siis oli teda juba võimatu peatada. Pete läks vahepeal talle ütlema et ta on küll väga tubli tüdruk ja tantsib nii ilusasti aga ta ei tohi teiste laste esinemise pealt tähelepanu endale tõmmata ja et ta peab issi juurde (rohkem küljepeale) tantsima tulema. Ta kuulas küll issi sõna aga paari sekundi jooksul oli ta suutnud end tagasi esiritta nihverdada ja jätkas tantsimist. Pete pärast vabandas (nagu korralikule inglasele ikka kombeks) tantsijate õpetajate ees et Greta oli nii palju nende tantsimist nautinud ja pooleldi nende show ära 'varastanud'. Vasakul pool oli inimeste reaksioon sama olnud kui Greta taga ja videolt näha oleva parempoolse tiiva poolt.Ma kohe üldse ei imesta kui ta kahe aasta pärast enam mitte pealtvaatajate koha peal ei tantsi vaid on oma koha leidnud esinejate seas. Peaks temaga vaikselt hakkama vist juba autogrammi kirjutamist harjutama...

6 comments:

 1. Appppi kui armas :D:D:D:D
  Laura käis ka koduste laste jõulupeol laval "esinemas" kuni ta sealt ära juhatati sest hakkas tantijatele jalgu jääma :)

  ReplyDelete
 2. Nii armas, ja nii kiiresti kopeerib ning iga tantsu jaoks tabab iseloomuliku liikumise:)

  ReplyDelete
 3. Paistab, et tants on tal täiesti veres! Kindlasti ei saa seda vaka alla jätta :)

  ReplyDelete
 4. Jälle 5+!
  Ma ei ole ammu sellist plikatirtsu näinud, vaatanud...ta on ikka ülemöistuse lahe tips!

  ReplyDelete
 5. noh, ma ei hakka siin pikalt kirjutama, kui lõbus meil kõigil oli! :) :)

  Anna

  ReplyDelete