Saturday, 4 June 2011

KUNINGLIK LEHVITUS

Pete ja Greta käisid täna õhtul pargis palli mängimas ja jäätist söömas. Kui nad koju jõudsid tormas Greta minu juurde keksides ning korrutas mitu korda Printsess, printsess. Mina vaatan Petele otsa et mingit seletust saada mille peale Pete Gretale ütles et räägi emmele keda me nägime. Greta korrutas ikka printsess, printsess. Siis sosistas Pete talle midagi kõrva mille peale Greta sosistades teadas Queen (kuninganna).

Ja nii just oligi et nemad olevat Inglise kuningannat näinud ja mitte ainult näinud vaid Kuninganna oli neile isiklikult lehvitanud. Nimelt ootasid Pete ja Greta ühes inimtühjas kohas zebra ülekäiguraja juures kui äkki kihutas mööda rida mootorattaid millele järgnes Kuninganna auto. Greta oli lehvitama hakanud ja Kuninganna oli talle (neile) vastu lehvitanud. Pete pilti ei jõudnud teha kuna nad sõitsid enne ära kui Pete isegi pildistamisele jõudis mõtlema hakata ja Kuninganna autole järgnes terve joru ülejäänud kuningakoja autosid. Tegu oli siis Derby Epsom-is ratsutamisevõistluselt koju sõitva seltskonnaga. Ju siis oli Kuningannal vaatamatta et tema hobune kolmanda koha sai siiski hea meel et viitsis ühele teeääres seisvale mehele ja lapsele lehvitada.


Nüüd on nii mu mees kui ka mu kahe aastane laps Kuningannat  ja Prints Philip-it oma silmaga näinud. Petele oli see küll juba teine kord.
Pilt on võetud siit

2 comments: