Thursday, 23 June 2011

JAANIÖÖ PIMEDUS

Kogu Eesti tähistab täna Jaanipäeva meil aga on kell kümme õhtul ja õues on kottpime ning külm...vihma ka sekka vahete vahel. 
Mul on tõeline igatsus valgete suveööde järgi. Kuigi Eestis on see suvi ehk lühike siis ma arvan et heledad ööd just kui kahekordistavad seda aega. Oh oleks siin ka sellist valgust suviti siis saaks tunda selle 'koguaeg samasuguse' ilma juures et on tegu siiski suvega. Praegu küll ei ole ma veel aru saanud kust algab kevad, suvi ja arvatavasti algav sügis kuna ilm on kogu aeg enam vähem SAMA.

4 comments:

 1. Aamen.

  Mul on korini sellest et pean juunikuus ohtuti radikad sisse lulitama, sest KULM on! :|

  ReplyDelete
 2. Vaesekesed :(
  Praegu öösel üles ärgates ei saa aru kas on veel õhtu või juba hommik sest koguaeg on valge :) Aga päevad lähevad nüüd jäjest lühemaks ...

  ReplyDelete
 3. ainult öösel kella 2 aegu on hämaram :)Esimesed päevad läks ikka aaega, et selle valgusega ära harjuda, sest siinmajas on ainult kardinad, pole ruloosid nagu meil itaalias...

  jaanipäeva ma ei tähistanud, missest et olime eestis. kell 21 läksime magama nagu alati, vaid saunas käisime :) isegi saslõkki ei teinud "õigel päeval" (kõik olid väsinud)

  ReplyDelete
 4. No jah vaikeste lastega on raske kui ood valged on kuna magama minek votab kauem aega aga sel juhul hangiks ma black out kardinad.
  Muideks meil on siin tana nii kuum et ma lihtsalt ei voi....Alati ikka yhest aarmusest teise aga onneks homseks lubatakse ikka normaalset ilma.

  ReplyDelete