Sunday, 12 June 2011

DAYS OUT WITH ISSI

Gretal on oma issiga ikka hullult vedanud. Pea iga õhtu kui Pete töölt koju tuleb lähevad nad kuhugi kahekesi paariks tunniks. Kui Pete uksest sisse astub siis Greta juba kaugelt hõikab talle et 'issi kuhu me läheme?'. Kui Pete Greta käest küsib et kuhu sa täna minna tahad siis üsna tihti Greta ütleb et 'Restorani'.
Ja nii nad käivadgi kas restoranis söömas või metsas jalutamas või mänguväljakul, või pargis oravaid taga ajamas või ujumas. Mulle saadetakse ära olles pilte ja videod kohtadest kus nad parasjagu on. Meil on vedanud kuna meie kodu lahedal on suur valik erinevaid metsi ja parke kus on hea ringi joosta. Siit mõned metsa pildid.
Siin juba teine päev ja teine mets
Kindlasti ei puudu nende väljas käikude juures ka jäätise söömine

Üks nädalalõpp veetsid nad pea terve laupäeva farmerite laadal

Selle video peal kuulete Pete Gretale rangeid käske jagamas. See on kõik sellepärast et me laps on hull sööja. Ta sööb mida iganes ja tavaliselt topib suhu korraga nii palju kui võimalik. Tegelikult näiteks sokolaadi mune või väikeseid küpsiseid sööb ta küll väga väga aeglaselt proovides neid alles hoida nii kaua kui võimalik. Siin naudib ta siis suitsulõhe ja pehme juustu võileiba.


Hulluks minev Greta, tegelikult üsna iga päevane käitumine. Kord kui tal on mingi laul selgeks saanud siis hakkab ta selle lauluga omaloomingut tegema. Siin näide Kes aias, kes aias lauluga.Täna oli meil õues tõeliselt külm ilm, vist küll vaid 14 kraadi ning vihma sadas. Pete läks Gretaga lastefarmi kus nad veetsid 6 tundi loomi söötes ja paitades ning liugulastes. Mina samal ajal sain esimest korda 2 aasta jooksul sahtleid koristada tänu mu kallile abikaasale.

7 comments:

 1. :D (kahjuks esimest videot ei nàe)

  ReplyDelete
 2. Tõesti on issiga vedanud! Nii vahva. Ja kui palju vaba aega sulle antakse! Kadestamisväärt!!!

  ReplyDelete
 3. No minu vaba aeg ei ole kyll kadestamist vaart kuna kogu selle 2 aasta ja 3 kuu jooksul on Greta vaid korra Pete vanematega olnud ja vaid paar korda minu emaga.Petega oleme kahekesi korra kinos kainud ja korra valjas soomas ja sellega asi piirdubgi.
  Riina sinu laps on ju nii palju nonnide juures ning kuigi Pete pea iga ohtu Gretaga oues kaib olen mina ohtusoogi tegemise orjuses (valja arvatud kordadel kui nad restorani sooma lahevad). Nii et toeliselt vaba aeg on mul olnud kahel viimasel laupaeval kui nad pea terve paeva valjas on olnud.

  ReplyDelete
 4. Väga vahva issi tõesti :) Ja küll seda vaba aega sul peagi rohkem tekib. Ja siis mõtled kahetsusega et kuidas küll see laps nii ruttu nii suureks kasvas ...

  ReplyDelete
 5. Esimest korda 2 a jooksul sahtleid koristada :D :D

  ReplyDelete
 6. Just just, oigem oleks oelda sahtleid sorteerida ja pahna valja visata sellistest paberimajandus sahtlitest mida mul on kaks tykki. Vaikse lapse korvalt on muidgi asju teha voi siis tegutseme peamiselt perega koos. Riiete sahtlid on mul kogu aeg korras nii et nende koristamine naeb valja vaid nii et moned asjad lihtsalt tostetakse heategevuspoe kotti.

  ReplyDelete
 7. Vaatasin ka lopuks need videod ara (too juures ei saa ju :) - viimane on taiega!!! Nad peaks Oliveriga ikka uhe rockbandi tegema :)

  ReplyDelete