Thursday, 30 September 2010

MAKING A PIG OF MYSELF

Ma olen terve oma vaba aja (noh nii vaba kui vaba mu aeg siin üldse on) veetnud Peppa Pig-iga.

Ma nimelt avastasin et praegu on ehituskäigus selline koht nagu Peppa Pig World mis avatakse järgmise aasta aprillis Inglismaal. Ma olen nii ärevil nagu oleksin ise mingi väikene laps. Ma vaatasin nende blogist ka mõningaid pilte majadest mis on juba valmimas ja ma lihtsalt ei jõua kevadet ära oodata. Kui vaid Greta teaks mis teda ees ootaks siis ma olen kindel et ka tema ei suudaks kuni kevadeni öösel rahulikult magada.

Veel sain ma teada et Peppa Pig multikaid saab näha teatud Picture House kinodes kui lapse esimese kino elamusena. Loomulikult tellisin ma meile kohe piletid ära et pärast ei oleks jälle jama nagu Peppa Show piletitega oli (mis meil lõpuks siiski õnnestus tellida). Mul oli juba suva palju need maksma lähevad aga suur oli mu üllatus kui meie 3 piletid läksid kokku maksma VAID 10.50!

Peale seda mängisin ma vähemalt 2 tundi Peppa kodulehel olevaid mänge. Isegi värvisin pilte ja tegin puzzlesid nagu korralik 3 aastane.

Ma ei tea mis minuga on juhtunud aga ma olen täielik Peppa hull. Need multikad on nii lahedad ja positiivsed et tihti tahaks ise ka iga multika lõpus end põrandale selili visata ja kõva häälega naeru kihistada nagu sealsed tegelased teevad.

....ärge siis imestage kui te mind ühel päeval põrsakese pluusi ja juustekummidega mõne pildi pealt leiate või külla tulles mind ukse pealt Peppa pehmet loomakest kallistades leiate....

1 comment: