Thursday, 2 September 2010

PEPPA PIG

Praegusel hetkel on Peppa Pig väga kõva sõna meie majas. Kohe nii kõva et vahel on tunne et üks Peppa Pig elabgi siin meie juures. Kui Greta juhtub väljas olles nägema last kellel on kas Peppa Pig pildiga pluus või müts või kleit siis on Greta esimene kes seda märkab ja sellest kõva häälega kõigile teada annab, kusjuures Peppa Pig ütleb ta just sellise laulva hääle ja meloodiga nagu Peppa multika algusmuusikas (Peeeeepa Pig). Nagu arvata võib on eriti hinnas loomulikult Peppa Pig multikad aga mitte vähem tähtsad on ka ajakirjad. Algul vaadatakse neid natukene aga siis algab kohe üks suur märgistamine. Nimelt peab ilm tingimatta igal lehel olevale tegelasele pastakaga lisandeid juurde joonistama.
Seda tehakse siis juba sellise osavusega et ei lähe palju aegagi kui juba kõik lehed on ära illusteeritud meie isikliku kunstniku poolt. Lõbu veel rohkem kui kunstnikule antakse luba pintslit ja värvituube kasutada.
Või vesist svammi mille abiga saab võlupiltid värviliseks teha.
Samas on need ajakirjad aga ka õpetlikud. Meie üllatuseks tabas Greta kohe ära mis tähendab SAMA ja oli suuteline minimaalse abiga leidma all olevad väikesed pildid suure pildi pealt.
Vaikselt harjutame ka lugemist ja kirjutamist. Seda küll eelkõige kleepekate näol kui õiget värvi tähekleeps tuleb õigele kohale kleepida.

Igasugune joonistamine ja kleepimine toimub eriliselt tõsise näo ja suure keskendumisega.


ja kui aus olla siis tulemuste üle ei saa kurta
Peppa on ka lahutamatu päevaune kaaslane ilma kelleta ei saa kohe kindlalt silmi kinni panna.

2 comments:

  1. See Peppa on niiii vahva! Igavusest ja suurest uudishimust otsisin siis minagi selle pòrsa youtubest ùlesse ning Oh Dear, ta on niiiii naljakas :D Mulle meeldib just eriti see, et lapse hààled on lastel ning et nad pidevalt itsitavad :D

    Itaalia keeles on teda ka, peakski uurima, jàrsku on ta DVD pààl... vòi raamatus vms.

    Tòepoolest igavesti vahva avastus, aitàh!

    ReplyDelete
  2. Ja olete vàga tublid, et harjutate lugemist ja kirjutamist. Ka Emelini lemmikmànguasjadeks on praegust pliiatsid ja sellega seonduv :)

    ReplyDelete