Thursday, 16 September 2010

JUST NII KERGE ONGI TEATRIPILETEID TELLIDA

Terve tänase päeva olen ma proovinud meile Peppa Pig showle pileteid tellida. Alguses oli jama sellega et õigeks kuupäevaks õigesse tearisse õigesse linna õigeks kella ajaks piletid leida. Linnade valikuid oli meil õnneks kolm mis kõik meile kättesaadaval kaugusel, jättes Londoni mineku vahele. Päeva saime ka lõpuks paikka aga etenduse kella ajaga ei olnud rohkem valikut kui kella 10ne kuna kella 1 ajal päeval magab Greta päevaund. Selle tulemuseni jõudmine võttis ühtekokku nii umbes 2.5 tundi.

Siis kui me lõpuks olime nii kaugele jõudnud ja hakkasime õigest teatrist õigeks kuupäevaks ja õigeks kella ajaks piletit tellima siis tuli LOOMULIKULT välja et enamus normaalseid pileteid oli juba väljamüüdud. Alustasime siis uuesti jahti et otsida internetist pilti Wimbledoni teatrisaalist et näha kui kõrgel või kui taga need veel saadavad piletid oleks. Selle kõige peale läks jälle omajagu aega. Lõpuks otsustasime et kuna keskmisel rõdul oli esimeses reas veel vaid üksik koht järgi siis võtame selle ja kuskilt teisest suvalisest reast teise koha. Greta vaataks nagunii ju etendust minu sülest nii et ühest esirea piletist piisaks (sellek ajaks olime juba loobunud et Pete meiega kaasa tuleks kuna mis mõte on tal siis üksinda kuskil taga reas 16.50 naela eest tittede etendust vaadata).

Alustasime siis pileti tellimist uuesti. Klikkasime õigetele nuppudele ja täitsime õiged lüngad jne leppisime sellega et igale piletile lisandus veel £2 tellimise maksu, lükates piletite hinna £18.50, plus veel sunnikorraline £1 teatri hooldus maks. Kokku seega £38. Edasi minnes saame ka teada et lisandub veel mingi tellimise maksumus £2.75, noh mis seal ikka teha kui maksta. Vajutame nupule et jätkata kui näeme et meie tellimusele on lisanud veel £1 mingi piletite garanteerimise kindlustus? Meil muidugi ei ole õrna aimugi mida see kindlustus endast kujutab ja milleks seda üldse vaja on. Ok, kulutame siis veel natuke aega et seda kõige pealt sealt eemaldada ja siis ikkagi sinna jättes kuna kuulge kui ma juba olen kogu selle Peppa Show piletite jama peale nii palju oma aega kulutanud siis tühja sellest £1 naelast siin enam ees või taga.
Minu ja Greta piletid tunniajalisele laste etendusele seega juba üle £40 naela (üle 750 krooni). OLgu siis pealegi, teame et Gretale kohe kindlasti see show väga meeldiks ja seega ei taha tellimatta ka jätta

No ja siis veel vaid üks nupp vajutada et kogu lugu kinnitada.... VAJUTAME .... ekraanile tuleb teade et vabandust aga teie tellimuse käigus toimus mingi viga ja et me hoiame teie kohad teile lühikest aega veel kinni aga helistage sel numbril ja öelge see number......TULE TAEVAS APPI!!!! Kui lühike on see lühike aeg, kell on juba 12 südaööl ja me tahaks magama minna. Nii hilja ei ole meil enam võimalik kellegile helistada ja neid numbreid öelda.....

Pete ütles s...ta see etendus, ostame parem Peppa Pig kostüümi ja teeme ise selle Show kodus ära....Ma siis läksin hoopis ebay lehele, mis võttis mul 2 sekundit aega, ja panin pakkumise Peppa Pig kostüümile. Kahjuks täiskasvanute oma maksis 175 nii et Petel tuleb 1 aastaste omaga leppida.....

Nii et kõik kes tahavad Peppa Pig-i etendust näha ilma närvirakkude hävimiseta siis palun olete oodatud meie koduteatrisse.

3 comments:

 1. See lugu tolgi inglise keelde ja pane teatrilehele 'feedback'iks :)

  Ise olen ka niipalju 'targemaks' saanud, et piletid on vaja aasta aega ette ara tellida, muidu juhtub sama asi :)

  Aga teie juurde Peppa Pig'i vaatama tuleks kindlasti, nii et vaga hea tulemus :)

  ReplyDelete
 2. Mina olen ka kogenud, et tegelikult on telefoni teel lihtsam tellida, kuigi ise online vabalt valitud ajal on teoreetiliselt lihtsam.

  Alguses on ikka tore kogu perega k2ia, aga hinnad on kallid, nii et me oleme j2tnud yhe t2iskasvanu peale asja. Vahest v6tame m6ne s6bra lapse ka kaasa.

  PS: lasteetendustel saab n2ha silma looja lasknud isasid:)

  ReplyDelete
 3. Küll teil on ikka lisatasusid seal :-o Meil õnneks internetist tellides ikka midagi juurde ei tule. Pileti hind on pileti hind.

  ReplyDelete