Sunday, 19 September 2010

ELU KAHE LAPSEGA

Meil on nüüd kodus uus beebi. Õigemini on küll beebi Greta oma aga tahes tahtmata olen mina see kes beebit peab süles kandma ja talle süüa andma ja ta magama panema jne.
Kuigi beebi õnneks ei nuta ja ei vaja mähkme vahetust ja sööb ka vaid siis kui emme Gretal meelde tuleb siis sellele vaatamata on elu ühe lapse ja ta beebiga väga väsitav. Õnneks veel et Beebi magab nii öösel kui ka enamus aja päevast.
Tegelikult ei olnud meil plaanis sellist hiiglaslikku beebit Gretale osta. Selline normaalses suuruses oleks täielikult aidanud ja selliseid on meil juba paar tükki kodus täitsa olemas AGA Gretast on meil äkki saanud selline beebi hull.
Juhtusime üks päev temaga minema heategevus poodi mis mõeldud vaid lastele ja mis vaid lasteriideid ja mänguasju täis. Loomulikult nägi Greta kohe sisse astudes seda suurt beebit ja jooksis ta juurde. Mõtlesin et noh las ta siis tirib seda natuke mööda poodi ringi nii kaua kui mina muid asju vaatan ja pärast paneme ta ilusti jälle nukuvankrisse tuttu.
Ei läinud minutitki kui Greta oli juba kuskilt nukuriiete kastist leidnud padja ja teki ning pani beebit põrandale magama.
Võite siis ise arvata kas mul õnnestus kuidagi sealt poest ära hiilida ilma selle beebita. Lõpuks maksin £1.20 ja lasin Gretal ise seda hiiglast tassida, arvasin lollina et ongi hea nüüd Gretal kodus kellega mängida ja kelle eest hoolitseda samal ajal kui ma ise arvuti taga istun......mmnjah, kui ma vaid oleks teadnud mis mind ees ootab!

Beebi käib meiega nüüd igal pool kaasas. Väga harva õnnestub mul beebi tuppa magama jätta kui me õue läheme aga enam jaolt tuleb ta alati kaasa. Üks õhtu läksime restorani sööma ja loomulikult võtsime beebi kaasa. Minu plaan oli beebi autosse jätta aga kohale jõudes põhjustas see plaan suuri krokodilli pisaraid. Restoranis keeldus Greta lastetooli istumast kuna kuhu siis beebi oleks istunud? Suure vaevaga õnnestus meil Greta ümber rääkida ja tema beebi asemel sinna tooli saada kuna kummalgi meist Petega ei oleks olnud julgust tipptunnil restorani töötajate käest nuku jaoks teist lastetooli nõudma hakata.
Sellist nägu tehakse siis kui ma üritan beebit konfiskeerida.
Nüüd kui hommikul silmad lahti tehakse siis esimene sõna on veel emme aga kohe selle järgi nõutakse BIIBIT.
PS. kui nüüd keegi peaks selle jutu peale kommenteerima et võib olla oleks aeg järgmiseks päris beebiks et Gretal oleks kellega mängida siis vabandage väga aga elu kahe lapsegagi on juba väsitav mis siis veel kolmega!!!

2 comments:

  1. :D

    Muide, Greta näeb selle väikese tukaga juba nii kena välja!

    ReplyDelete
  2. :D
    Pole sellel elul kolme lapsega häda midagi :)

    ReplyDelete