Wednesday, 28 July 2010

TAAS 112

Täna hommikul temperatuur endiselt üle 39. Minu plaan oli Gretale ruttu rohi sisse ja siis otse haiglasse. Mul oli ikka veel kahtlus et kas tal ikka on kurgupõletik kuna ta ei näita MITTE mingit märki sellest et tal kurk valus oleks ja see antibiootikum ei paista ka midagi paremaks tegemast. Nii väiksel lapsel nii kõrge palavik nii pikalt võib ju ohtlik olla.
Haigla jälle ei jõudnud kuna Greta oksendas nii ennast kui mind täis ja ma lihtsalt ei suutnud ettekujutada jälle seal haigla koritoris temaga tundide viisi seismist.
Helistasin uuesti kiirabisse ja sel korral oli neist ka abi....ning rääkisid eesti keelt.
Mähe kästi kohe jalast ära kiskuda, mina seda ei teadnud kuigi mõtlnud olin et see ju nii paks. Kurk kontrolliti üle ja kinnitati et kurgus on villid, keelel olevat nägin ise ka. Antibiootikum ei pidavatgi nii ruttu toimima hakkama, võib ka alles 5 päeva pärast (oh õudust, ehk siiski varem). Õpetati kuidas viinaga palavikku alla võtta, asja mida meie arstid kohe mitte kindlasti ei soovitaks nii et õnneks on mul nüüd õiged juhendid olemas. Muideks viinaga ei hõõruta last vaid viinavee segu kallatakse ta peale ja siis lehvitatakse tuult et hauramist tekitada.

Praegu ta magab ja kindlasti pissib kogu voodi täis aga noh see selleks.
Järjekordset haiguslugu kuuldes otsustas Pete kohe siia lennata. Helistas Finnairi ja ostis pileti, siis kihtas metsiku kiirusega lennuväljale. Kohale jõudis 5 min enne check in sulgemist kust talle öeldi et tema nimi ei ole lennunimekirjas et tema lend on alles 28 AUGUSTIL. Pete lihtsalt ei suutnud seda iskuda. Ma ei tea mida ta sellele pileti naisele kes ta broneeringu tegi ütles. Pete ei tulnud selle peale et kui on just olnud juttu et täna tahan lennata ja põhjus miks ja kuhu siis peaks ju küll asi selge olema...aga siiski tuleb kontrollida. Muideks ta vaatas paberi enne üle küll ja nägi seal tänast kuupäeva ja lennunumbrit aga see kuupäev oli broneerimis kuupäev.

Praegusel hetkel ei teagi ma kus ta on või millal millega tuleb. Tulla ta siiski proovib aga saab näha kas õnnestub.

4 comments:

 1. Loodetavasti läheb haigus ikka lõpuks mööda. Kallid teile ja pidage vastu.

  ReplyDelete
 2. Palju terviseid teile. Kõrge palavikuga tuleb jah keha maha jahutada, võimalikult vähe riideid ja viin aitab ka väga hästi. Meil pole õnneks tarvis olnud eriti lastehaiglat külastada, kolme lapsega kokku võibolla 3 korda.

  ReplyDelete
 3. Loodan, et su tudruk kiireti terveks saab.

  ReplyDelete
 4. Pidage vastu, kullakesed ja saage terveks!

  ReplyDelete