Tuesday, 20 July 2010

LOHUSALU

Tänaseks on küll ilmad õnneks natuke jahedamaks läinud. See kuumus hakkas vaikselt ära tapma ja ma juba mõtlesin et huvitav kas ma siin selle 5 nädala jooksul üldse saangi korralikult öösel magada ja mõni päev ka pikkade varrukatega pluusi selga panna.
Ma pakin reisule minnes alati liiga palju riideid kaasa lihtsalt IGAKSJUHUKS. Kui ei pakiks siis läheks ju kindlasti just seda vaja mis maha jäi ja tavaliselt käin ikka enamus ajast vaid ühe ja samade asjadega. Seekord arvasin et selle 5 nädala jooksul saan õnneks enam vähem kõik oma riided vähemalt korragi selga panna aga arvake ära. 3 esimest nädalat kui siin oli metsilut kuum käisin ma IGA päev sama seeliku ja pluusiga...nii et õnneks et natuke jahedamaks läks, saan vähemalt kampsunitgi kasutada.
Aga tagasi pealkirja juurde. Me oleme siin oleku ajal päris mitu korda rannas käinud. Meie lähedal siin on üsna suur valik. Lohusallu läksime laupäeval ja seda on ka pildilt näha et on puhkepäev, rand oli inimesi täis.
Greta on meil täielik rannalõvi. Ei karda ta vett ega, vetikaid. Käib palja jalu üle tervate kivide või kruusa. Liiva ei karda varvaste vahel ja päike teda ka ei häiri. Ma olen peaaegu terve päevituskreemi tuubi ta kehale määrinud tänase päeva seisuga ja Gretat näha siis küll ei võiks arvata et ta on enamus aega päikse käes veetnud. Vaevu vaevu hakkavad käpad pruuniks minema ja näole on ka natuke jumet tulnud, muidu on täiesti lumivalge. See vahe on eriti kontrastne minu kõrval olles, me kaks oleme kui United Colour of Benetton-i poster.

No comments:

Post a Comment