Wednesday, 7 July 2010

KADRIORG

K-A-D-R-I-O-R-G, ma nii oleksin end sinna pildistama unustada tahnud AGA mehe ja lapsega koos olles oli see võimatu. Siiski suutsin möödaminnes paar pilti teha kuigi ilusaid ja huvitavaid maju oleks sealt palju leida olnud. Tegelikult tahaksin ma kõike neid maju hoopis rohkem seespoolt näha. Tegelikult aga ongi parem et ma seda teha ei saa kuna teades kui majade hull ma olen siis kindlasti pärast ei saaks ma enam rahulikult öösel magada.

Päev oli tõeliselt ilus (ja seda päevade ilu on tänaseni jätkunud ning jutu järgi veel ka järgmiseks nädalaks). Nimelt käisime me Kadriorus eelmise nädala alguses kui Pete veel siin oli.
Ära sai proovitud Kardiorus olev suur lastemänguväljak kus Gretal meeldis kõige rohkem lihtsalt liivas ringi käia. Mulle aga meeldib et siin Eestis leiab tihti mänguväljakutelt mänguasju mis sinna on kellegi poolt jäetud kõigile mängimiseks. See on natuke juba nagu nõukogude aegsed gaseeritudvee automaadid kust alati võis leida joogiklaase ilma et keegi neid endale koju oleks tassinud (noh võib olla keegi tassis ka aga siiski enamus oli alles kasutamiseks)
Miia-Milla-Manda Muuseumisse jäi seekord minematta kuna meil sai autoparkla aeg otsa aga sinna läheme me veel kindlasti tagasi. Lugesin kuskilt et 22 Juulil korraldatakse Kadrioru lossis Lossiaiamängud kus palju tasuta üritusi lastele. Greta on kindlasti veel liiga väike et neist korralikult osa saada aga sellegi poolest oleks sinna tore minna.
Samas leidsin ma veel et Miia-Milla-Manda muuseumis korraldatakse 1-3 aastastele lastele laultunde. Ma nii oleks tahnud Gretat siin kuhugi eesti keelsesse laulutundi viia aga kahjuks on nad praegu suvepuhkusel ja alustavad laulmisega alles 10 augustil.

Võib olla oskab keegi soovitada veel huvitavaid kohti kuhu võiks sellise 1+ vanuse lapsega minna.
Võib olla näiteks mängutubasid või võib olla toimub kusagil veel mingeid laulutunde?

1 comment:

  1. Hea meel et teil Eesti reisist vaid positiivsed elamused. See roosa maja on väga armas.
    Laulutunde ma küll soovitada ei oska, ja kindlasti nendest ka enamus suvepuhkusel.

    ReplyDelete