Tuesday, 13 July 2010

LOOMAAIASVäikene külaskäik loomaaeda. Mina ei olnud seal vist küll terve igavik käinud. Arvatavasti viimati mingil veneajal ja seda mäletan ma hägusalt ka vaid tänu sellele et loomaaias oli veel ehitisi mis sellest ajast alles. Tundus nagu astuks sammu tagasi minevikku. Loomaaed ei jätnud meile erilist tunnet. Tundus üsna tühja ja lagedana. Elevante ei paistnud kodus olevat, küll aga nägime nende elupaika mis nägivälja natuke kivine. See suur tornmaja nende maja taga tundus mulle kuidagi vale. Tornmaja elanikud kindlasti rahul kui nende aknad just loomaaia poole juhtuvad olema et sealt siis hommikukohvi juurde binokliga tasuta elevandi tantsu jälgida.
Ma arvan et me oleme liiga ära harjunud nägema vägevaid loomaaedu ja farme Inglismaal ja sellepärast tundusgi Tallinna loomaaed nigelana. Samuti nagu ma aru sain ei ole Loomaaial küllaldaselt raha ja spondsoreid kes neil aitaks loomaaeda võimsamaks teha.
Mulle meeldis usside ja madude maja ja eriti selles elav kollane madu. Üks mööduv laps oli mao kohta öelnud et see on koolijäätise madu ja tõesti see madu oli täpselt koolijäätise värvi.
Laste loomaaeda me ei jõudnud sel korral aga meil on plaan ka seda järgmisel nädalal külastada...seda loomulikult sel juhul kui kuumus meid vahepeal ära ei ole tapnud..

2 comments:

  1. Kurba hüääni ei näinudki? :)

    ReplyDelete
  2. Praegu on nii palav, et loomad kõik peidus. Kustumatu mulje jätab loomaaia külastus öösel koos giidiga, aga sinna pidi raske pääsmeid saada olema. Loomaaed on arenenud kõvasti, kuigi jah, neil on suur rahapuudus, nagu kõigil siin Eestis :)

    ReplyDelete