Monday, 12 July 2010

KUIDAS ME TIIGIS KALAL KÄISIME

Üks õhtu läksime sööma-kala püüdma trahter HÜÜRU VESKISSE.
Koht oli väga ilus ja huvitav
Ning õhtusöögi pidime ise tiigist kinni püüdma
Priit ja Pete olid meil kalamehed. Eesmärk oli kinni saada üks suur kala.
Kahjuks Pete ei olnud see mees kellel näkkas, mille üle tal natuke kurb meel oli. Kahjuks ei saanud ta uuesti proovida kuna iga kala mille sa kinni püüad pead pärast ära sööma (mis tähendam ka seda et pead eest maksma). Me lasime tal siis vähemalt sõrmed veriseks saada ja kinni püütud kalaga poseerida. Oli kohe palju õnnelikum.

Kätelt verd maha pesemas
Kui kala kinni püütud siis ei jäänud muud üle kui oodata kuni kokk selle köögis ära küpsetab.
Toit oli väääääga hea....kuigi kartulid olid jälle soolamaitseaine sees keerutatud aga noh aga seda oligi arvata ja ei tulnud enam mingi suure üllatusena. Gretale koorisime pealmise kihi ära ja mina jäin ka ellu. Me Petega oleksime sinna valmis kohe uuesti minema.

6 comments:

 1. Oh kui palju kordi me oleme Hüüru Trahterist mööda sõitnud. Sadu. Käinud seal me muidugi ei ole :)

  ReplyDelete
 2. Alice, tead Sa, kas siin (UK) ka selliseid kohti on?

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Mina ei tea et oleks ja mul on tunne et Pete ei tea ka kuna ta oli vaga vaimustatud sellest kohast. Ma kysin ta kaest ja annan teada kui mingit infot saan.

  ReplyDelete
 5. On vist veel m6ned asjad j22nud, mida ainult Eestis saab. Su Eesti pildid ajavad kyll suu vett jooksma, aga ... me vist ikka sel suvel ei l2he. Kevad v2rskelt meeles.

  ReplyDelete
 6. see sinu vist ei kola vaga veenvalt aga arvata voib et kui te nii viimasel minutil otsustate tulla siis ma kujutan ette piletid saavad vaga kallid olema...kuid siiski siin on niiiiiii monus

  ReplyDelete