Tuesday, 21 October 2008

TÄNA...

...läksime mu autole järgi. Tuli välja et autol ei olnud mitte midagi viga. Ma ei tea miks üks päev siis see mootori tuli põles ja mul oli raske autot edasi saada.
Kui teenendusse jõudsime läks Pete võtmete järgi jättes mind autosse ootama. Eemale kõndides lukustas ta auto uksed. Ta on seda nalja ennegi proovinud minuga teha ja seega tean et kui autos samal ajal liigutada tuleb auto alarm peale. Tavaliselt on ta sedasi uksed lukustanud vaid sekundiks (näiteks bensiinijaamas maksma minnes) ja siis uuesti lahti teinud ja ümberpöörates irvitanud. Jäin siis ootama seda piiksu et uksed on jälle lukust lahti ja tema eemal irvitamas... AGA seda piiksu ei tulnud ja Pete juba nurga taha kadumas. Mõtlesin mis nali see siis nüüd on ise samal ajal istmel kivistunult istudes ja kättemaksu plaani haududes. Istun ja istun ja ega mul suurt midagi viga ka ei olnud NIIKAUA kui ma äkki endalegi ootamatult aevastasin. Loomulikult hakkas auto kohe kõva häälega undama aga õnneks nägin Pete juba tulemas. Nii ma siis teda seal rusikat vibutades tervitasin ja tema ei saanud üldse aru mis toimumas oli. Tuli välja et ta oli eemale kõndides kogematta võtme nupule vajutanud mis auto uksed lukustas ja kuna ta oli juba autost küllaltki kaugel ei kuulnud ta vastavat klõpsatust. Jumal tänatud et ta ei läinud kuskile poodi või kes teab kuhu pikka järjekorda seisma...

1 comment:

  1. Mul oli umbes samasugune kogemus :) Kui esimest korda vaga rase olin, laks James uks hommik toole ja pani valisukse korval korteri signalisatsiooni sisse... mina lamasin liikumatult voodis ja motlesin, et mismoodi ma selle suure kohuga jouan joosta sinna ukse juurde, et signa valja lulitada enne kui terve maja kell 6 hommikul undama hakkab... Loomulikult hakkas undamine pihta nii pea kui ma ennast liigutasin, aga onneks sain usna kiiresti oige koodi sisse toksitud ja siis helistas turvafirma ja ma pidin seletama, et valehaire :)

    ReplyDelete