Tuesday, 21 October 2008

WAVE OF BOOKS

Tegin Petele sünnipäevaks tema lapsepõlve mälestuste raamatu. Korjasin ta ema/isa/venna/õdede käest nende meenutusi ta lapsepõlvest ja ka väikeseid jutukesi minu pere poolt (loomulikult mitte lapsepõlve omi) ning lisasin need koos vanade piltidega raamatusse (õigemini lasin raamatu trükkida). Alati kui ma midagi Pete käest ta lapsepõlve kohta küsinud olen siis enamuselt on vastus etta ei mäleta enam....nii et nüüd seda probleemi enam ei tohiks olla.
 Kui Pete raamatu sünnipäeval lahti tegi oli ta väga üllatunud ja väga liigutatud. Ainuke asi oli et peale ühekordset vaatamist tuli juba üks lehtedest raamatust välja. Helistasin raamatu firmasse ja kurtsin selle üle mille peale nad vabandasid ja palusid raamatu tagasi saata. Uue lubasid juba järgmisel päeval posti panna. Mulle see sobis kuna ma olin paar kirjaviga sinna teinud siis andis see mulle võimaluse need ära parandada enne kui uus trükitakse.

Tuligi uus raamat varsti kohale AINULT et sel korral olid pildid väga tumedad ja trükivead ei olnud ära parandatud. Pete helistas neile uuesti ja kaebas. Jälle vabandati ja lubati uus saata.
Tuligi uus raamat jälle kohale. Pildid ilusad, lehed kõik ilusti raamtus kinni AINULT et kirjavead ei olnud ära parandatud. Ma ka ei oskanud enam midagi arvata et kaua me neile pinda käime et võib olla jätama nagu on aga samas jälle kui on ikka kingitus siis ei taha et see poolik oleks. Pete helistas uuesti. Nad lubasid jälle uuesti printida koos parandustega. Samuti ei pidanud me jälle postikulusid maksma ja samuti ka mitte raamatu enda eest mis tegelikult üsna kallis on.
Tuligi uus raamat kohale. Pildid ilusad, tekst ära parandatud AINULT et esimene leht jälle kohe välja tulemas. Mind ajas asi juba naerma. Seekord me enam kaebama ei hakkanud. Ütlesin Petele et ma natuke lõikan ja kleebin ja saame sedasi asja korda. Sinna see asi siis jäigi KUNI...
Täna sain postis 2 uut raamatud. KAKS. Ma ei tea miks või kuidas. Need olid küll täiuslikud AGA nüüd on meil kodus neid raamatuid juba kokku 5 (oleks 6 olnud aga saatsime ju ühe tagasi). Oleks siis need raamatud meie puhkustest või pulmadest või jõuludest (nagu me enne tellinud oleme) et siis pere keskel inimeste vähel jagada aga natuke imelik on Pete õele hakata andma raamatud kus minu ema/isa/venna jne mälestused Petest on eesti keeles kirjutatud. Ebays ka ei saa neid müüa...oleks päris ahi siis võib olla kütaks ahju nendega :)


7 comments:

 1. No on ikka nali. Kuidas ei suuda firmad uhte asja korralikult esimese korraga ara teha kaib vahel ule moistuse...

  ReplyDelete
 2. huvitav m6te, googeldasin ka juba natuke, aga kust ise tellite?

  ReplyDelete
 3. Firma on Photobox ja nende link on siin
  http://www.photobox.co.uk/shop/photo-books
  Tegelikult ei saa me midagi paha nende kohta oelda ja kasutanud oleme me neid juba yle 3 aasta. See on esimene selline juhtum ja kui aus olla siis ei lainud see ju meile mitte midagi ekstra maksma. Oleme nende kaudu 4 erinevat raamatut teinud ja ma arvan et see lehe valja tulemine oli selleparast et seekord lisasin ma raamatusse palju lisa lehti juurde.

  ReplyDelete
 4. irwww.... see oli kyll hea asi.. noh hoidke alles.. ehk kunagi läheb vaja :)

  ReplyDelete
 5. ja veel, et ma ikka siin vahest lugemas k2in, siis kutsuksin Sind ka meie blogi lugema. Uurin emaili Mermaidi k2est.

  ReplyDelete
 6. aaa see on kyll vaga tore uudis, Katarina. Sa void mulle emailida addressil shepherd@littleflock.co.uk

  ReplyDelete