Wednesday, 29 October 2008

KÕRVITSAD

Eelmine laupäev käisime jälle oma lemmikus Garsons farmis kõrvitsa jahil. Jahiks õnneks ei läinud kuna farmi poes oli kõrvitsaid igas mõõdus ja hinnas ning kui sellest ei aitanud siis võisid ise põllu pealt endale sobiliku otsida. Meie läksime põllule. Loomulikult ei suutnud ma ka Jõulupoest mööda minna ilma sinna sisenematta. Abikaasal ei olnud sellega probleemi kuna ta teab et ma ilma asjata raha ei raiska ja kuna meil on üsna sarnane maitse siis on tihti ka hoopis nii et tema on see kes mingi ostu soovitusega välja tuleb.

 Pärast läksime Claremont Landscape Garden mis on peaaegu farmi vastas. Kuna oleme National Trusti liikmed siis on meil sinna sissepääs tasuta ja seega kui tunneme et tahame loodusesse ning ei taha autoga kaugele sõita siis tavaliselt on see üks kohtadest kus aega viidame. Aja viitmise all loe jalutame nii umbes 20min mitte nii nagu teised normaalsed inimesed paar tundi. Peale selle oli õues üsna külm ja Petel jälle vaid õhukesed riided seljas. Hommikul tahtis ta vaid t särgi väel õue minna kuna PÄIKE paistis. Õnneks suutsin talle pikkadevarrukatega pluusi peale suruda ja siis lubasin tal kevad jaki kaasa võtta kuna paksema jopega ta nagu nii ei oleks nõustunud. Hea oli et võtsin talle ka kindad ja salli kaasa kuna ta oli esimene kes külma öle seal pargis kurtma hakkas....tal on alati raskusi vastavalt õigele temperatuurile riietuda. Alles üks päev riidles ta minuga et olin ta lahtised suve sandaalid pööningule pakkinud.4 comments:

 1. hehee, ma just nägin turul armsaid väikseid kõrvitsaid... peas läks väike lambike põlema ning kujutlusse ilmus aurav kõrvitsasupp kollase koore sees. homme teen ära! :D

  ReplyDelete
 2. Osad kõrvitsad olid plekkidega? Või ainult näis nii pildi pealt.
  Aga see jõulumuna nägi välja, nagu oleks vilditud. Väga nunnu. Peab ka hakkama sellise pilguga ringi vaatama.

  ReplyDelete
 3. Osa olid plekidega jah aga need ei olnud mada plekid vaid lihtsalt sellised 'armid' . Nendest ei ole lugu kui korvitsaid kokandamiseks kasutada kuna koort ju nagu nii ei sooda. Parem ikka selline looduslik pollu pealt kui kest teb mida tais systitud kuskilt poe letilt.
  Joulumuna ehk siis inglise parane joulu magustoit (christmas pudding) oli vildist tehtud jah.

  ReplyDelete
 4. Vaatasin korvitsa pilti uuesti ja voin oelda et enamuses oli korvitsad kaetud kuivanud mullaga :-)

  ReplyDelete