Monday, 20 October 2008

ALMOST THERE

Siit lõpuks siis ka mõned pildid meie uuest conservatory (ei ole kindel mis selle õige tõlge oleks eesti keeles nii et kutsus seda verandaks). Esimesed 2 pilti on enne ja pärast juurde ehitust. 
Eile hakkasin tapeeti panema. Olin kindel et ühest rullist jätkub aga tuli välja et sellest sai VAID 4 paneeli nii et pean jälle poodi minema. Kõik asjad lükkuvad kogu aeg edasi. Sellele lisaks ei ole ma ikka veel suutnud otsustada ülejäänud seinte värvi nii et arvata võib et läheb veel paar nädalalt enne kui võime kogu veranda ehitusele punkti panna.
Sellele vaatamata on nüüd me kodu avatud kõikidele külalistele ja juba eile võtsime vastu esimesi nii et punane pael on läbi lõigatu.
Liinale – olete oodatud meile külla ja Surbitoniga tutvuma teile/meile sobival ajal. Ma ei tea kas nüüd on juba hilja peale jäänud kuna sa ju peaaegu ühe jalaga sünnitusmajas ja ka veel Oskari operatsioon ees. Võib olla on parem aeg peale seda kui beebi on juba sündinud – näiteks võib olla tuleksite hoopis enne päris Jõule jõulusöömale? Anna teada kui olete valmis tulema.2 comments:

  1. Mina kutsun neid ka verandadeks. See conservatory kõlab nagu konservatoorium :D

    Aga imearmas on!!! Ja jätkuvalt armsalt romantiline ... ahhhh.. ma kohe armunud sellesse verandasse!!!!!

    ReplyDelete
  2. Vaga ilus! Kulla tahame kindlasti tulla :) Detsember sobib vist jah paremini kui Okt/Nov.

    ReplyDelete