Tuesday, 14 October 2008

TASUTA PAKKEPABERMulle hirmsasti meeldib tapeete panna ja seinu värvida ja neid valida ja kokku sobitada jne. Iga kord kui tapeedi panemine jälle käes toon ma poodidest endale tapeedi näidiseid koju. Silmas pean peamiselt Inglismaa suuremat poodi B&Q kust kõik vajaliku saab hea hinnaga kätte. Pärast viskan ma need näidispaberi tükid vanapaberi hunnikusse ja sellega nende elu lõpebgi.
Kuna meil on praegu käsil veranda tegemine siis leidsime me end jälle tapeeti valimas. Poes olles jäi meile silma palju erilisi tapeete mida me kunagi endale koju ei paneks aga mis kui PABER ilusad välja nägid. Sellised sametised ja läikivad, pitsised jne. Isegi Petele meeldisid. Arutasime just et poes maksaks selline üsna palju kui pakke paber sealt aga saad endale nii pika riba kui tahad tasuta kaasa võtta...ning arvake kust ma endale Pete kingituste jaoks imeilusat pakke paberit sain.
Majandus kriisi ajal eriti soodus koht endale pakkepaberit hankimas käia.

Pildil on vaid üks näidis.

3 comments:

 1. osaaa.. ma saaks ju endale sealt scräpi jaoks paprit :D

  ReplyDelete
 2. Tahtsingi uurida, et kui kaugel teil veranda tegemineon..

  ReplyDelete
 3. Peaaegu valmis - siis ehitus on juba valmis vaja vaid 'kaunistada'. Homme lahen tapeeti ostma, seda kyll Cath Kidsonist (vat sealt sa saakisd endale romantilist tabeedipaberi tykke oma scrap booki jaoks http://www.cathkidston.co.uk/
  Kui valmis on siis panen ka pildid ylesse.

  ReplyDelete