Thursday, 10 June 2021

PEAAEGU 4-AASTANE JOSTEN

Üks väike Josteni postitust vahelduseks.

Ega ta suurt sellisest nunnutamisest ei hooli, aga tublilt peab ilma vingumata vastu. Samas, kui tal endal helluse hoog peale tuleb, siis poeb küll su juurde ja kasvõi kallistab. 

Öö- ja mõned pealelõunauned veedetakse suuremalt osalt korvis magades


Üks paljudest lähedushetkedest
 

Õues uitab ta ikka üksi ringi, aga kohe kui keegi meist aias toimetab või päevitab, siis on ka Josten kohe platsis. Eile mõnules ta minu tooli taga varjus, sel ajal kui mina oma munatoolil päikest võtsin. 
Jälle minuga koos päevitamasSuper mõnulejaÜkspäev, Greta tuppa minnes, leidsin eest sellise loomahunniku. Hea oli, et ma viimasel minutil märkasin, et ka Josten Greta koerte hulgas oli, sest ma läksin Greta toa akent lahti tegema ja selle käigus oleks just sinna kohta astunud kus Josten lamas (Greta toas on hetkel ekstra madrats maas, sest tal oli kahel ööl sõbranna külas ning kuna kohe varsti on taas üks sõbranna tulemas, siis ma pole seda pesa sealt maast veel ära koristanud). 


7 comments:

 1. Josten üks ütlemata armas kass, mulle nii meeldib tema nina all olev "vunts", see meenutab mulle üht ajaloolist tegelast (kelle nime jätan siinkohal väljaütlemata)...ja see toob alati naeratuse näole.

  ReplyDelete
 2. Vaatan, et Jostenile on ülbe suure kiisu nägu tulnud. Armas sellegipoolest!

  ReplyDelete
 3. Hei,
  ma huvi pärast küsin, kas tema nimi on eestipäraselt Josten nagu Joosep või Josten nagu Justin inglise keeles?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Josten nagu Joosep :)
   Kui me talle nime panime, siis tundus hea kerge nimi unustades, et inglased ju ei häälda 'J' meie j-na. Kuna Pete hakkas nime ütlema selle järgi kuidas meie ütleme ja mitte kirjapildi järgi, siis alles loomaarsti juurde minnes muutus Josten äkki 'Justin-i' moodi nimeks :D.
   Josten ei ole siin ju üldse levinud nimi, seega see ei jää ka me sõpradele hästi meelde ja kui öelda, siis hääldavad ikka tihti natuke Josteni ja Justini seguna :D

   Delete